REGATTA BUSINESS POLAND 2022

25.09.2022

 

3–10 września odbyły się XV Otwarte Regaty Branży Budowlanej 2022. Organizowane są od 15 lat gromadząc corocznie kilkadziesiąt startujących załóg. Zawody zorganizowano w trzech klasach: Professional ORC (na jachtach First 35) oraz dwóch amatorskich (na jachtach Bavaria 46C i More 55). Wśród załóg liczną reprezentację stanowili członkowie BCC a impreza była okazją do zacieśnienia klubowych więzi.

 

Zawody w klasie Professional ORC wygrała załoga Hörmann Polska, której członkami byli: Joanna Balasińska (autorka m.in. przepięknych zdjęć, które prezentujemy), Aleksandra Wolska-Balina (przedstawicielstwo Hörmanna w Sosnowcu), Grzegorz Miłkowski (Content House) oraz Maciej Owczarek (dyrektor generalny, wiceprezes BCC). W regatach uczestniczyły też załogi naszych klubowych kolegów: Ziel-Bruk kanclerzem Edwardem Makarewiczem na pokładzie oraz Whisky and Spirit House z Katowic.

 

Regatta Business Poland można rozpatrywać na dwóch obszarach. Sportowym, który budzi największe emocje, tym większe dla mnie, że byłem częścią zwycięskiej załogi. Równie istotna jest w przypadku tej imprezy wymiana doświadczeń wieczorem, po zakończeniu każdego dnia zawodów. Spotkania na jachtach w marinach czy rozmowy w konobach portowych to rozwinięcie tego, na czym budujemy od lat klub BCC, czyli biznesu opartego na relacjach i zaufaniu – podkreśla znaczenie tego typu imprez dla rozwoju biznesu Maciej Owczarek, wiceprezes BCC.

 

Regaty organizujemy z myślą łączenia rywalizacji z networkingiem. Wiemy, jak ważne jest zaufanie w biznesie. Tworzymy przestrzeń, w której, dzięki zaciętej walce na morzu w ciągu dnia oraz wieczornym biesiadom na chorwackich wyspach, uczestnicy budują trwałe biznesowe więzi– mówi Zdzisław Gajos, właściciel firmy ONE4ALL, organizator regat. Trasa tegorocznych regat prowadziła po wodach wokół malowniczego archipelagu Kornati – ze startem w Marinie Zut i wielkim finałem na wyspie Zlarin. W sumie w czasie regat każda z załóg spędziła około 30 godzin na morzu.

 

Stawiamy wysoko poprzeczkę, klasa Profi jest najbardziej wymagająca. Podobnie jak w biznesie, również w obszarze sportowym chcemy ścigać się z profesjonalistami i zwyciężać z najlepszymi. Dla naszej firmy Regatta Business Poland to fantastyczna okazja nie tylko do sportowej rywalizacji, ale również możliwość  do zacieśniania i nawiązywania biznesowych relacji – komentuje zwycięstwo Aleksandra Wolska-Balina z jachtu Hörmann Polska.

 

Relacje, wywiady i więcej zdjęć >>

Tabela wyników Regatta Business Poland 2022 >> 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL