Spotkanie Loży Katowickiej BCC w Amari Spa

31.08.2023

W Loży Katowickiej BCC 25 sierpnia br. odbyło się spotkanie poświęcone tematowi „Od przeciążenia do równowagi – moc naturalnych metod w utrzymaniu zdrowia”, zorganizowane wspólnie z Amari Spa, siecią najbardziej polecanych salonów masażu tajskiego w Polsce.

Spotkanie rozpoczęło się w Park Hotel Diament w Katowicach poczęstunkiem i prelekcją na temat technik masażu tajskiego i ich dobroczynnego wpływu na organizm i zdrowie. Na zakończenie tej części spotkania uczestnicy otrzymali upominki – naturalne kosmetyki Amari Spa inspirowane tradycjami Orientu.

W drugiej części, która odbyła się w salonie Amari Spa w Katowicach, uczestnicy mogli poznać ofertę salonu, a przede wszystkim skorzystać z masażu prowadzonego przez tajską masażystkę Amari Spa. Spotkanie było także okazją do networkingowych rozmów przy szampanie i truskawkach.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za obecność, a Amari Spa za gościnę!

 

Wszystkich, którzy chcieliby zadbać o własne zdrowie i samopoczucie, kondycję zarówno fizyczną, jak i psychiczną, a także nie utracić pozytywnego wpływu wakacyjnego wypoczynku, zapraszamy do salonów Amari Spa .

Przypominamy, że członkowie BCC mogą korzystać z masaży w Amari Spa ze stałym rabatem 10%!

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL