SPOTKANIE LOŻY OPOLSKIEJ BCC W FIRMIE CHESPA

13.03.2023

7 marca 2023 odbyło się kolejne spotkanie Zespołu Dyrektorów Produkcji Loży Opolskiej BCC w ramach cyklu liderzy biznesu-liderzy produkcji. Tym razem gospodarzem spotkania była firma Chespa, a tematem wiodącym: „Świadome budowanie wartości marki czyli jak marka przyciąga konsumenta”.

Spotkanie rozpoczął Prezes Zarządu Grupy Chespa Marek Siekiera, który przedstawił i omówił profil firmy. Dynamika działalności Grupy Chespa jest odzwierciedleniem rozwoju nowoczesnych technologii. Przez ponad 30 lat mała lokalna firma przekształciła się w dużą grupę o międzynarodowym zasięgu, obecną poprzez oddziały i przedstawicielstwa w większości krajów Europy i świata. Dzięki jakości i solidności firma Chespa zdobyła zaufanie dużych koncernów międzynarodowych branży opakowaniowej i została ich głównym dostawcą w wielu zakładach na świecie.

Temat przewodni zaprezentowali podczas spotkania członkowie działu Chespa Repro Studio: Michał Dębecki (Dyrektor CRS) oraz Jacek Nogacki (Główny Technolog CRS). Temat, choć na pozór bardzo prosty w rozumieniu idei zaspokajania potrzeb konsumenckich, to jednocześnie bardzo obszerny w realizacji „od projektu do efektu”. Mówiąc w skrócie: ideą Chespa Repro Studio jest zapewnienie klientowi pełnego zakresu obsługi i wsparcia technologicznego od momentu powstania projektu graficznego, aż do finalnego druku na maszynie drukarskiej. Pracując z klientami przez lata, Chespa zdobyła cenne doświadczenia, osiągając przy tym wyznaczone cele i spełniając najbardziej wymagające oczekiwania, nie zapominając także o zrównoważonym rozwoju i szeroko rozumianych aspektach środowiskowych. Przykładem bardzo wzniosłej idei, w jakiej Chespa bierze udział, jest międzynarodowa inicjatywa „HolyGrail 2.0” europejskiego stowarzyszenia marek AIM (Association des Industries de Marque), której celem jest rozwój gospodarki o obiegu zamkniętym, poprzez stworzenie, badanie i rozwój cyfrowej technologii sortowania i recyklingu opakowań w całym łańcuchu branży opakowaniowej.

Oprócz szerokiego wachlarza usług działu CRS, zakres oferowanych przez Grupę Chespa towarów obejmuje także farby graficzne, klisze fotopolimerowe oraz wykrojniki płaskie i rotacyjne.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.chespa.eu

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL