Spotkanie Prezesa BCC z członkami Loży Lubelskiej

16.05.2023

Prezes Jacek Goliszewski wziął udział w spotkaniu Loży Lubelskiej BCC, które odbyło się 15 maja 2023 w nowej siedzibie Loży Lubelskiej przy ul. Sądowej 6. Podczas spotkanie prezes Jacek Goliszewski podziękował pani Mirosławie Gałan za dotychczasową pracę na stanowisku Kanclerza Loży i jednocześnie zaprosił panią Mirosławę Gałan do Loży Honorowej BCC.

– Pani wysiłki i zaangażowanie pozwoliły na utrwalenie pozycji BCC w regionie oraz nawiązanie i utrzymanie wielu cennych dla członków Loży kontaktów z administracją państwową i samorządową, a także z reprezentantami instytucji oraz firm ważnych dla prowadzonej przez przedsiębiorców działalności – podkreślił Jacek Goliszewski.

– Udało nam się zbudować  prawdziwą wspólnotę organizacji, która sprawdziła się w relacjach biznesowych, ale i również tych związanych ze wsparciem humanitarnych podczas wojny na Ukrainie – zaznaczyła Mirosława Gałan.

Obowiązki dyrektora Loży objął dyr. ds. rozwoju Mirosław Kasprzak

– Wspólnotę BCC tworzą członkowie i to dzięki ich aktywności i odpowiedzialności organizacja od lat wspiera rozwój gospodarczy. Przed Loży Lubelską pojawiają się nowe wyzwanie wynikające nie tylko w zakresie wsparcia przedsiębiorców, ale również związane z rolą jaką może pełnić Lubelszczyzna w procesie powojennej odbudowy Ukrainy – powiedział Mirosław Kasprzak

Prezes Jacek Goliszewski spotkał się również z wicemarszałkiem województwa lubelskiego Zbigniewem Wojciechowskim, odpowiedzialnym za relacje z Ukrainą. Podczas spotkania określono możliwości współpracy w zakresie relacji przedsiębiorców z Polski i Ukrainy.

Podczas spotkania z prezydentem miasta Lublina Krzysztofem Żukiem ustępująca Kanclerz została uhonorowana Medalem Prezydenta miasta Lublina.

Prezydent Krzysztof Żuk dziękując Mirosławie Gałan za wieloletnie zaangażowanie w rozwój przedsiębiorczości zwrócił uwagę na rolę indywidulanych przedsiębiorców w relacjach z samorządami.

Prezes Goliszewski poinformował również o zmianie siedziby Loży. Przypomnijmy – dotychczasowa siedziba Loży Lubelskiej BCC mieściła się przy ul. Bursaki 18. Natomiast nowa siedziba mieści się w Hotelu Wieniawskim, przy ul. Sądowej 6.

Link do strony Loży Lubelskiej BCC >>

Link do informacji prasowej >>


 

Mirosław Kasprzak – dyrektor Loży Lubelskiej BCC, ekspert BCC ds. ESG i współpracy z samorządami, dyrektor ds. rozwoju


Z Business Centre Club związany od 2020 roku. Ekspert z zakresu ESG, nadzoru właścicielskiego, ładu korporacyjnego, komunikacji korporacyjnej i zarządzania marką. Doradca biznesowy, posiada bogate doświadczenie z zakresu zarządzania i nadzoru m.in. w spółkach prawa handlowego w tym samorządowych. Wcześniej dziennikarz i publicysta związany m.in. z tygodnikiem „Prawo i Życie” (szef działu publicystyki), Radiem Kraków (prezes zarządu). Pełnił funkcje menedżerskie i zarządcze w administracji publicznej i biznesie między innymi jako dyrektor biura komunikacji i rzecznik ministrów pracy (prof. Tadeusza Zielińskiego i Longina Komołowskiego), dyrektor w PTE PZU (odpowiedzialny za markę OFE PZU), dyrektor departamentu marketingu i zarządzania marką PGE (m. in. autor projektu PGE NARODOWY), dyrektor biura rozwoju produktów EXATEL, dyrektor ds. rozwoju w Przedsiębiorstwie Wydawniczym „Rzeczpospolita” i Armatura Kraków, wiceprezes zarządu MOSiR „Bystrzyca”. Absolwent UMCS, SGH i FIZ

tel: 608 529 504 e-mail: miroslaw.kasprzak@bcc.pl

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL