Spotkanie w restauracji MŁODNIK Katowice z cyklu „Poznajmy się bliżej”

19.10.2022

7 października w restauracja Młodnik w Katowicach firma członkowska Business Centre Club IMPEL GROUP wspólnie z Lożą Katowicką BCC zorganizowała spotkanie z cyklu „Poznajmy się bliżej” połączone z degustacją wyśmienitych potraw i znakomicie dopasowanych win, które prezentowane były przez profesjonalnego sommeliera Mariusza Wojciechowskiego.

Gości przywitał kanclerz Loży Katowickiej BCC Eugeniusz Budniok oraz Grzegorz Mrowiec, Wojciech Piech i Janusz Pniak z Grupy Impel, którzy zasilili szeregi BCC. – To naprawdę duże wyróżnienie: członkowie Klubu bowiem nie tylko reprezentują interesy pracodawców, ale także propagują idee odpowiedzialności społecznej firm, a nawet współtworzą i opiniują ustawy – zapewniają przedstawiciele Grupy Impel.

Podczas spotkania była okazja do poznania przedstawicieli zarządu spółki oraz spółek córek z różnych obszarów ich działania i rozmów w kuluarach. IMPEL GROUP od 30 lat wspiera firmy i instytucje, oferując swoje usługi outsourcingowe. Oferta Grupy Impel zawiera zarówno usługi proste, związane z zapewnianiem czystości, bezpieczeństwa i technicznym utrzymaniem nieruchomości, jak i najbardziej specjalistyczne rozwiązania.

Świetnie podsumował działalność grupy jeden z występujących: „Zapraszamy Was do wygodnego świata usług Grupy Impel, które wspomogą rozwój Twojego biznesu i stworzą bezpieczną, komfortową przestrzeń dla Twoich klientów i pracowników.”

W trakcie spotkania zaprezentowano interesujące materiały firmy członkowskiej BCC:

 

 

 

 

 

Dziękujemy za bardzo udane popołudnie co świetnie pokazuje, że nie tylko konferencje, szkolenia, webinary, ale spotkania w luźniejszej formie są potrzebne, ponieważ relacje są najważniejsze. Już niebawem kolejne takie spotkanie z cyklu „Poznajmy się bliżej”.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL