Ulrike Rabmer-Koller w BCC

22.11.2023

21 listopada gościliśmy w warszawskiej siedzibie Business Centre Club Ulrike Rabmer-Koller. Szefowa Rabmer Group odebrała z rąk prezesa BCC Jacka Goliszewskiego specjalną statuetkę w uznaniu wybitnych wyników gospodarczych w zakresie innowacyjnych technologii, odnawialnych źródeł energii i ochrony klimatu.

W drugiej części spotkania, w której uczestniczył również dyrektor generalny BCC Maciej Owczarek i przedstawiciel Rabmer Group w Polsce Rudolf Kania, rozmawiano o planach rozwojowych firmy w naszym kraju oraz o jej nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.

– Polska ma dla nas znaczenie strategiczne – jesteśmy członkami wspólnego europejskiego rynku, leży niedaleko Austrii i ma ogromny potencjał. Nasze technologie mogą zainteresować zarówno duże miasta, właścicieli firm, jak i indywidualnych konsumentów. Korzyści z ich stosowania możemy pokazać na prostych przykładach i kalkulacjach, to jedna z naszych przewag – mówiła podczas spotkania Ulrike Rabmer-Koller.

Prezes Maciej Owczarek podkreślił, że Business Centre Club to organizacja oparta na relacjach, forum współpracy biznesowej oraz platforma, dzięki której wspomniane potencjały mogą zostać wykorzystane.

 

Grupa Rabmer składa się z 8 spółek i prowadzi działalność w 3 obszarach. Budownictwo i nieruchomości obejmują budowę domów, budynków komercyjnych i rolniczych, nieruchomości mieszkalnych, renowację starych domów, w tym pełną izolację termiczną, konstrukcje drewniane i stolarkę, malowanie i układanie podłóg, prace ziemne i transport, projektowanie zewnętrzne, a także działalność deweloperską. W obszarze technologii środowiskowych zajmuje się efektywnością wodno-energetyczną, analizą strat wody, ochroną przed osadzaniem się kamienia i korozją, uzdatnianiem wody, energią pozyskiwaną ze ścieków, renowacją szybów i zbiorników oraz ochroną kanałów ściekowych. Usługi komunalne obejmują obsługę zimową, odśnieżanie rowów, koszenie, transport, budowę nowych linii i układanie kabli światłowodowych.

Więcej >

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL