UMOWA POMIĘDZY SFD A POLITECHNIKĄ OPOLSKĄ

19.06.2023

Opolska firma SFD będąca członkiem Loży Opolskiej BCC, a zarazem jednym z krajowych liderów produkcji i sprzedaży suplementów diety dla sportowców, to nowy partner Politechniki Opolskiej. Współpraca dotyczy głównie nowego kierunku studiów: dietetyki i jakości żywności.

– Dzięki podpisaniu umowy o współpracy studenci będą mogli odbywać staże, praktyki w tej firmie. Mam na myśli studentów nowego kierunku, czyli dietetyki i jakości żywności, ale również logistyki czy wychowania fizycznego. Ale to nie wszystko. Zależy nam na podejściu praktycznym, więc pracownicy SFD będą prowadzili także zajęcia dla studentów dietetyki i jakości żywienia. Natomiast my oferujemy transfer wiedzy, wsparcie naszych naukowców w działalności firmy – informuje prof. Tomasz Boczar, prorektor ds. ogólnych i operacyjnych Politechniki Opolskiej.
Opolska firma SFD jest jednym z krajowych liderów produkcji i sprzedaży suplementów diety dla sportowców, witamin, żywności wzbogaconej i funkcjonalnej.

– Mamy zespół dietetyków, technologów żywności, bardzo chętnie podzielimy się naszą wiedzą. Będziemy także oferować studentom praktyki w naszej firmie. Takie doświadczenie na pewno pomaga w drodze rozwoju. Jesteśmy otwarci dla uczelni. Bardzo się na współpracę cieszymy. To dopiero początek, myślę, że pól do współpracy będzie znacznie więcej – mówił po podpisaniu umowy Mateusz Pazdan, prezes SFD, ekspert Business Centre Club ds. suplementów diety, żywności wzbogaconej i funkcjonalnej.

/tekst opracowany w oparciu o artykuł ze strony Politechniki Opolskiej/

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL