W LOŻY OPOLSKIEJ BCC O WYZWANIACH DLA DZIAŁÓW HR

14.04.2023

Podczas comiesięcznego spotkania, które odbyło się 13 kwietnia w sali klubowej Loży Opolskiej BCC w Probierni Matecznik w Opolu, były omawiane trzy tematy bezpośrednio dotykające problematyki HR, skierowane do najwyższej kadry managerskiej. Prezentacje przygotowała nasza firma członkowska Weegree specjalizująca się w outsourcingu pracy.

O tym jak badać postawy i predyspozycje, aby zespoły sprzedażowe sprostały biznesowym wyzwaniom w 2023 r. – mówiła Ewa Szenk-Pomierna. Temat komunikacji jako podstawy miękkiego HR we współczesnych przedsiębiorstwach przedstawiła Monika Majas. Natomiast w bardzo ciekawy temat, jak zaoszczędzić kilka pracowniczych etatów dzięki automatyzacji, wprowadził uczestników spotkania Bartosz Malinowski.

To było interaktywne i wartościowe spotkanie (również w wersji hybrydowej), które w znacznie poszerzonej wersji odbędzie się w ramach mikro-konferencji HR-owej organizowanej przez Lożę Opolską BCC dla naszego zespołu dyrektorów personalnych, 24 maja w Hotelu De Silva w Opolu. Wówczas, oprócz trzech wymienionych wyżej prezentacji, zaplanowaliśmy jeszcze jedną, przygotowaną przez kancelarię prawną WBKS (członka Loży Opolskiej BCC), a dotyczącą zmian w kodeksie pracy. Po prezentacjach uczestnicy spotkania wezmą udział w HR-owym networkingu, połączonym z formułą business desk. Będzie się działo! Ale transfer wartościowej i przede wszystkim praktycznej, biznesowej wiedzy jest dla nas od wielu lat najważniejszy.

Natomiast na majowym, cyklicznym klubowym spotkaniu w Mateczniku będziemy mówić o zmianach w RODO oraz o możliwościach inwestycyjnych.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL