W LOŻY OPOLSKIEJ O PUŁAPKACH PODATKOWYCH

09.11.2022

W  ramach comiesięcznego spotkania w Probierni Matecznik rozmawialiśmy o pułapkach podatkowych z Sabiną Moczko-Wdowczyk, prezeską Zarządu TaxAGroup Spółki Doradztwa Podatkowego, która właśnie przystąpiła do Klubu.

Sporo tych pułapek… Zdecydowanie za dużo!

Bardzo wartościowe spotkanie, ale najbardziej wartościowa jest dla nas zawsze wiedza – ta praktyczna, czerpana prosto ze źródła, a nie od „pośredników”. Dlatego spotykamy się również w ramach działających zespołów dla kadry managerskiej naszych firm członkowskich. Cieszymy się, że jeden zespołów – zespół dyrektorów finansowych zyskał nowych, bardzo dobrych doradców podatkowych z kancelarii TaxAGroup, którzy obok prawników z kancelarii Meissner, Wocka i Partnerzy – Radcowie Prawni będą organizatorami cyklicznych, kwartalnych spotkań szkoleniowych.

Innym tego typu szkoleniem są spotkania w siedzibach wiodących firm Loży Opolskiej, zorganizowane w ramach nowego cyklu eventów dla zespołu dyrektorów personalnych. Ten zespół – również raz na kwartał – będzie się spotykał, by rozmawiać o rynku pracy, zmianach przepisów i coraz to nowszych wyzwaniach dla działów HR. W Loży działa też zespół dyrektorów produkcji – w ponad 30 firmach produkcyjnych znajdziemy ogromne pokłady fachowej wiedzy i doświadczeń, którymi podzielimy się z klubowymi kolegami.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL