W Opolu o benefitach, motywacji i… o wojnie

18.03.2022

17 marca br. członkowie Loży Opolskiej BCC podczas comiesięcznego klubowego spotkania w Probierni Matecznik w Opolu, w gronie blisko dwudziestu managerów i właścicieli firm dzielili się doświadczeniami dotyczącymi premiowania pracowników i systemów motywacyjnych.

Rozmawiano również o presjach płacowych. W trakcie spotkania nie zabrakło aktualnych tematów, była mowa o wpływie wojny w Ukrainie na funkcjonowanie firm, ale też sporo o pomocy dla walczącej Ukrainy i dla uchodźców. Już niebawem – z inicjatywy firm Loży Opolskiej – powstanie portal internetowy realizowany przez firmy Merce i Codelabs pod nazwą OPOLSKI BIZNES POMAGA. Ma to być narzędzie do koordynacji działań pomocowych, a zarazem portal informacyjny. Więcej szczegółów w przyszłym tygodniu.

Dzięki wsparciu kilku firm z Loży ukaże się również niebawem wyjątkowy zbiór wierszy Harry’ego Dudy o totalitaryzmie i wojnie w Ukrainie zatytułowany „Na oczach świata”. Książka, zawierająca tłumaczenia wierszy na język ukraiński pióra ukraińskiego poety Wiktora Melnyka, ma na celu głównie duchowe wsparcie dla uchodźców i tych, którzy angażują się w akcje pomocowe oraz akcje przeciw wojnie. Więcej szczegółów na temat tego ostatniego projektu już za kilka dni.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL