Wielka Perła Ceramiki z Diamentami dla Ceramiki Paradyż

17.03.2022

Sukces firmy członkowskiej Loży Łódzkiej BCC Ceramiki Paradyż. Wczoraj w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Laureatów konkursu Perły Ceramiki UE 2021. Aż 17 statuetek, w tym nagrodę główną Wielką Perłę Ceramiki UE z Diamentami, przyznano Ceramice Paradyż. Serdecznie gratulujemy!

Konkurs Perły Ceramiki UE organizowany jest od 2004 roku przez kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych”. Partnerem konkursu jest firma CAD Projekt K&A, a patronat honorowy objęło Stowarzyszenie Architektów Polskich. Jego głównym celem jest promowanie produktów, które wyróżniają się jakością i unikatowym wzornictwem na rynku.

Więcej o konkursie na stronie Ceramiki Paradyż

W tej edycji konkursu szczególnie doceniono wielkoformatową kolekcję Monet Blue setu Paradyż My Way Monumental, która została nagrodzona Perłą Ceramiki UE 2021 i Perła Ceramiki Projektantów 2021.

Nagrody w imieniu firmy odebrali przedstawiciele zespołów projektowych, handlowych i zarządzania kategoriami produktów, którym towarzyszyli dr Anna Tępińska-Marcinek, współwłaścicielka i członkini Zarządu Ceramiki Paradyż oraz Piotr Tokarski, prezes Zarządu. Wraz z przedstawicieli Ceramiki Paradyż na gali obecna była także Gosia Baczyńska, światowej sławy projektantka mody, odpowiedzialna za stworzenie dla Paradyża kolekcji inspirowanych wielką modą.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL