Wielkanoc z Fantazją

17.03.2023

 

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc, wyjątkowy czas miłości i nadziei, który otwiera nasze serca. W tym roku w ramach prowadzonej pod patronatem Business Centre Club akcji ” Wielkanoc z Fantazją” chcemy przywołać uśmiech na twarze dzieci zmagających się z chorobami nieuleczalnymi, zagrażającymi życiu, niepełnosprawnością oraz dzieci uchodźców z Ukrainy.

Zaproszone dzieci wezmą udział w wydarzeniu integracyjnym „Wielkanocne Warsztaty z Fantazją”, które odbędzie się 2 kwietnia 2023 w sali balowej Renaissance Warsaw Airport Hotel. W ramach warsztatów dzieci poznają polskie tradycje związane z Wielkanocą oraz będą miały okazję do integracji i wspólnej zabawy. Uczestnicy otrzymają upominki świąteczne, a dla rodzin będących w największej potrzebie zorganizujemy i przekażemy paczki pomocowe. Każda paczka będzie zawierała Kartkę Świąteczną z pięknymi życzeniami.

Wierzymy, że tegoroczna „Wielkanoc z Fantazją” będzie prawdziwym świętem wszystkiego co najlepsze w każdym z nas!

Zapraszamy na platformę www.wishsurfing.pl/ gdzie każdy w szybki i prosty sposób może wesprzeć realizację marzeń podopiecznych Fundacji.

Więcej >>

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL