Witamy w BCC firmę BFZ Sp. z o.o. z Loży Małopolskiej BCC

06.07.2022

Do grona firm członkowskich Business Centre Club dołączyła firma BFZ Sp. z o.o., którą reprezentuje Przemysław Smutek, dyrektor zarządzający BFZ Sp. z o.o. Rekomendacji przystąpienia do BCC udzielił Piotr Janisiów, prezes zarządu firmy GF Corp Sp. z o.o. Sp. k.

Firma BFZ Sp. z o.o. powstała 2017 roku i zajmuje się w produkcją pojazdów do przewozu samochodów, przyczep i naczep aluminiowych, a także wykonuje specjalistyczne zabudowy furgonów. Współpracuje z takimi markami jak Mercedes, Porsche, Lotus, Maserati dostarczając im innowacyjne rozwiązania do przewozu pojazdów. Większość, czyli około 90% produkowanych przez BFZ Sp. z o.o. pojazdów, naczep i przyczep eksportowana jest do Europy zachodniej. Firma posiada również partnerów handlowych w Austrii, Szwajcarii, Holandii i w Niemczech.

„Przygodę z biznesem zacząłem w 2002 r. od transportu ciężarowego kupując tira od wujka na raty W 2005 do 2010 importowałem używane pojazdy z całej Europy od 2010 do dziś zajmuje się produkcją autotransporterów, naczep ciągników siodłowych, oraz przyczep aluminiowych przystosowanych do przewozu sportowych i luksusowych pojazdów. Markę BFZ buduję od 2017 roku w ciągu 5 lat marka ta stała się postrzegana w całej Europie jako wyznacznik najlepszej jakości i solidności. Osobiście uwielbiam uczyć się biznesu poznawać nowych ludzi, uczestniczyć w wielu spotkaniach networkingowych, dużo podróżuję, uważam, że jest to najlepszy sposób na naukę. Stawiam sobie odległe cele, które konsekwentnie realizuję. Najważniejsze – mam szczęśliwą rodzinę Żonę i dwóch synów – podkreśla Przemysław Smutek

Serdecznie witamy w gronie BCC!

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL