Witamy w BCC HyperView Sp. z o.o. z Loży Katowickiej

10.03.2022

Do Loży Katowickiej BCC dołączyła firma HyperView sp. z o.o. Serdecznie witamy w Business Centre Club.

HyperView powstała w 2014 roku jako start-up związany z Parkiem Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum w Katowicach. Kluczowy dla spółki był rok 2017, kiedy to kupując Spółkę Akcyjną Instytut Systemów Przestrzennych i Katastralnych i zatrudniając jej kluczowych pracowników, nabyła prawa do oprogramowania tworzonego i funkcjonującego na rynku od 2002 roku. Wśród klientów o charakterze jednostki centralnej znalazły się Głównego Instytutu Ochrony Środowiska, Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii oraz Centrum Badań Kosmicznych PAN. Obecnie HyperView świadczy usługi dla wielu jednostek samorządu terytorialnego (m.in. UM Gliwice, UM Kraków, UM Sosnowiec, UM Bytom, UM Szczecin, UM Kielce) oraz innych podmiotów sektora publicznego.

Wspólnie z klientami firma rozwija autorskie, kompleksowe i nowoczesne systemy informacji przestrzennej oraz systemy wspierające obsługę postępowań administracyjnych. Obecnie jest to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych do zarządzania przestrzenią na rynku. Oprogramowanie firmy HyperView pozwala sprawnie udostępniać, wyszukiwać i analizować dane posiadające odniesienie przestrzenne w przeglądarce WWW. Pełni ono rolę hurtowni danych przestrzennych i opisowych, która pomaga połączyć informacje niezależnie od miejsca ich pochodzenia (np. wydziały i referaty urzędu, inne jednostki organizacyjne) i zaprezentować je w postaci interaktywnych map i zestawień, generowanych on-line, zgodnie z potrzebami użytkowników.

Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów były otrzymane w ubiegłym roku Nagroda Made in Poland 2021 i Polska Nagroda Innowacyjności 2021.

Więcej wiadomości na stronie HyperView

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL