Witamy w BCC Michała Dziubałtowskiego i firmę CREATECH

12.05.2023

Jest nam niezmiernie miło powitać w Loży Opolskiej BCC firmę CREATECH i właściciela firmy Michała Dziubałtowskiego.

Firmę Createch założoną przez Michała Dziubałtowskiego cechuje zarówno dynamiczny rozwój, jak również tworzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych na potrzeby współczesnego rynku. Jej głównym celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług, które pomagają klientom Createch osiągnąć sukces w dziedzinie technologii.

Firma jest cenionym na rynku dostawcą kompleksowych rozwiązań związanych z systemami zabezpieczeń, automatyką budynkową oraz zarządzaniem systemami BMS (Building Management System). Specjalizuje się również w obsłudze informatycznej firm. Zapewnia wsparcie w zakresie zarządzania infrastrukturą IT, wdrażania nowych technologii, a także monitorowania i utrzymania systemów. Zespół doświadczonych specjalistów IT jest gotowy, aby pomóc w rozwiązywaniu wszelkich problemów technicznych oraz optymalizować działanie systemów informatycznych.

Michał Dziubałtowski, jako założyciel i wizjoner, odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu strategii firmy oraz kierowaniu zespołem specjalistów. Jego pasja, wiedza i doświadczenie sprawiają, że Createch jest firmą, której można zaufać w dziedzinie technologii i która dąży do tego, aby być liderem na rynku technologicznym, wyróżniając się innowacyjnością, jakością oraz zaangażowaniem w pracę.

Misją firmy Createch jest przyczynianie się do rozwoju społeczeństwa opartego na wiedzy, poprzez tworzenie zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które uczynią świat bardziej efektywnym i zrównoważonym miejscem.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL