Witamy w BCC Rafała Jabłońskiego, prezesa Zarządu VIP Service Poland

24.04.2023

Z wielką przyjemnością informujemy, że członkiem Business Centre Club oraz Loży Warszawskiej BCC został Rafał Jabłoński, prezes Zarządu VIP Service Poland.

Od 2005 roku VIP Service Poland świadczy profesjonalne usługi w segmencie luksusowego transportu osób, turystyki przyjazdowej i usług concierge.

VIP Service Poland oddaje do dyspozycji profesjonalny zespół: kierowców, koordynatorów, hostów, concierge, przewodników oraz ekskluzywne: limuzyny, suv-y, vany, busy i autokary obsługiwane przez profesjonalnych szoferów posługujących się językami obcymi.

Nabyte doświadczenie i znajomość potrzeb najbardziej wymagających klientów pozwala w pełni sprostać ich oczekiwaniom. Z usług VIP Service Poland korzystają firmy krajowe i zagraniczne, hotele, ambasady, agencje eventowe, turyści, osoby prywatne oraz goście VIP.

Firma świadczy usługi zarówno w całej Polsce, jak i w Europie. Swoją ofertę VIP Service Poland dostosowuje indywidualnie, zawsze mając na względzie komfort, dyskrecję, zadowolenie i potrzeby klienta. VIP Service Poland posiada wymagane zezwolenia, certyfikaty, ubezpieczenia i licencje niezbędne do świadczenia usług transportowych i turystycznych w Polsce i Europie.

🌐: vip-service.pl

Witamy w Klubie!

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL