Witamy w BCC Zakład Farmaceutyczny AMARA sp. z o.o.

06.09.2023

Z wielką przyjemnością informujemy, że członkami Business Centre Club oraz Loży Warszawskiej BCC zostali Magdalena Bogucka – prezes Zarządu, Mateusz Libudzic – dyrektor zarządzający oraz Weronika Jakubowska – kierownik ds. marketingu komunikacyjnego i PR w Zakład Farmaceutyczny AMARA Sp. z o.o.

Zakład Farmaceutyczny AMARA sp. z o.o. krakowska firma z polskim kapitałem, jest jednym z prekursorów rodzimego przemysłu farmaceutycznego. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1994 roku i od ponad 25 lat stale się rozwija. W swojej ofercie posiada substancje do receptury aptecznej w różnych formach.

Zakład Farmaceutyczny AMARA nieustannie rozszerza swoją działalność w zakresie spersonalizowanych planów leczenia, które uwzględniają indywidualne potrzeby danego pacjenta. W ofercie firmy znajdują się również produkty, bez których nie może się obejść żadna domowa apteczka – woda utleniona, spirytus salicylowy czy syrop prawoślazowy.

Od początku swojej działalności AMARA pomaga lekarzom i farmaceutom w tworzeniu oraz realizacji indywidualnych planów leczenia dla pacjentów. Firma wspiera autonomię decyzji terapeutycznych lekarzy, wierząc, że jako producent substancji recepturowych przyczynia się do celowanych i indywidualnie dobranych terapii mających bezpośredni wpływ na zdrowie pacjentów.

 

🌐: amara.pl

Witamy w Klubie!

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL