Witamy w Klubie Daniela Lekszyckiego i firmę Media Operator

21.06.2024

Witamy w Loży Katowickiej BCC nową firmę członkowską – Media Operator, reprezentowaną przez prezesa Zarządu Daniela Lekszyckiego.

Media Operator jest jedną z wiodących agencji marketingowych na Śląsku. Firma dysponuje własnym studiem graficznym, zespołem produkcji foto i wideo oraz specjalistami z zakresu performance marketingu, social media i content marketingu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży sprosta największym wyzwaniom i zrealizuje nawet najbardziej skomplikowane projekty dla Twojego biznesu.

Ponadto Media Operator jest również czołowym wydawcą mediów w metropolii GZM. Jego sieć tworzy 11 serwisów miejskich, 4 gazety bezpłatne oraz portal regionalny Ślązag, cieszące się dużym zaufaniem i zapewniające dotarcie do milionów mieszkańców całego województwa. Dodatkowo jako dom mediowy Media Operator współpracujący z setkami różnych wydawców przeprowadzi dla Twojej firmy także wysokozasięgowe kampanie o skali ogólnokrajowej.

Połączenie agencji i wydawnictwa daje szerokie możliwości promocji, a zorientowanie zespołu Media Operator na skuteczność i efekty sprawia, że w ich rękach reklama jest nie tylko ładna, ale przede wszystkim spełnia swoją najważniejszą funkcję – pozyskuje nowych klientów. Z nimi wprowadzisz swój biznes na wyższy poziom.

Daniel Lekszycki: „Nasz zespół tworzą ludzie, którzy lubią to, co robią i doskonale znają się na swojej pracy. Posiadamy zasoby, jakich nie ma większość konkurencyjnych agencji w regionie, dlatego zawsze osiągamy cele wyznaczone nam przez klienta. Sprawdź nas w działaniu!”

Więcej na:  https://media-operator.pl

Witamy w Klubie!

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL