Wyróżnienia dla US na Śląsku

11.02.2021

W minioną środę, 3 lutego br., przedstawiciele Loży Bielskiej i Katowickiej BCC spotkali się z z przedstawicielami Urzędów Skarbowych w ramach rozstrzygniętego konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcom”.

Spotkanie odbyło się w siedzibie firmy członkowskiej BCC Rekord SI sp. z o.o. Bielsko Biała.

Pierwsze miejsce w konkursie zajął Urząd Skarbowy w Tarnowskich Górach. Drugie miejsce przyznano I Urzędowi Skarbowemu w Gliwicach, a trzecie – II Urzędowi Skarbowemu w Katowicach.

Kanclerze Loży Katowickiej i Bielskiej – Eugeniusz Budniok i Janusz Szymura – wręczyli wyróżnienia Alicji Jureckiej, zastępcy Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Katowicach oraz Jolancie Łachut, Naczelnik II Śląskiego Urzędu Skarbowego w Bielsku Białej.

 

Efektem rozmów podczas środowego spotkania będzie webinarium zaplanowane na 19 lutego br. Spotkanie online zatytułowano „Pomoc publiczna dla przedsiębiorców: Tarcza antykryzysowa i inne źródła”. Obecni na webinarium eksperci odpowiedzą zainteresowanym m.in. na pytania z zakresu:

– Ulga w opłacaniu składek bez opłaty prolongacyjnej (odroczenie terminu płatności lub rozłożenie na raty należności z tytułu składek za okres od stycznia 2020r.);
– Rozłożenie zadłużenia na raty za okres do grudnia 2019r. (ulga niezwiązana z COVID-19);
– Rozłożenie na raty należności za okres do grudnia 2019r. i od stycznia 2020r.;
– Rozłożenie na raty kosztów egzekucyjnych.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL