XIV Kongres Stolarki Polskiej

23.04.2024

 

Już 23 maja 2024 roku w Hotelu Warszawianka w Jachrance odbędzie się XIV Kongres Stolarki Polskiej. Organizowany pod patronatem Business Centre Club przez Związek POiD Kongres to inspirujące dyskusje z udziałem ekspertów, solidna porcja wiedzy i możliwość nawiązania bezcennych kontaktów.

Kongres Stolarki Polskiej to coroczne miejsce spotkań przedstawicieli branży budowlanej, reprezentantów świata nauki, polityki i dziennikarzy. Udział w Kongresie jest doskonałą okazją do rozmów o przyszłości sektora i do nawiązania bezcennych kontaktów biznesowych.

W tym roku program merytoryczny Kongresu Stolarki Polskiej skupiony będzie na szansach i wyzwaniach, przed jakimi stoi branża materiałów budowlanych w obliczu przemian politycznych, ekonomicznych oraz społecznych.

W ramach czterech bloków tematycznych Kongresu omówione zostanie m.in. to, jak otoczenie makroekonomiczne wpływa na sytuację branży stolarki budowlanej oraz w jaki sposób wzmacniać konkurencyjność polskich przedsiębiorstw i produktów z branży stolarki budowlanej na rynkach europejskich. Ważnymi tematami dyskusji będą również: transformacja energetyczna budownictwa i związane z nią zielone przemiany, a także prezentacja kluczowych trendów marketingowych w 2024 roku.

Tegoroczny Kongres odbędzie się podczas jednego dnia, którego zwieńczeniem będzie wieczorna Gala Orłów Polskiej Stolarki z uroczystym bankietem i emocjonującym wręczeniem prestiżowych, branżowych wyróżnień.

Udział w Kongresie daje uczestnikom solidną porcję unikalnej wiedzy z pierwszej ręki i zapewnia przedstawicielom firm informacje niezbędne do sprawnego funkcjonowania we współczesnym, szybko zmieniającym się świecie.

Serdecznie zapraszamy na XIV Kongres Stolarki Polskiej, któru odbędzie się 23 maja 2024 roku w Hotelu Warszawianka**** w Jachrance.

Rejestracja na wydarzenie >>

Szczegółowy program Kongresu >>

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL