XV edycja Akademii Private Equity

02.04.2024

 

Wszystkich miłośników świata finansów zapraszamy na organizowaną pod patronatem BCC XV edycję Akademii Private Equity. Poznaj razem z nami tajniki świata Private Equity, M&A, Venture Capital oraz prawa z nimi związanego!

Czym jest Akademia Private Equity?

Akademia Private Equity (APE) to flagowy projekt Klubu Inwestora, który działa przy Szkole Głównej Handlowej. Zdobyte przez lata doświadczenie i wkład pracy członków Klubu oraz licznych partnerów w rozwój tego wydarzenia pozwoliły na stworzenie jedynego w swoim rodzaju projektu skupiającego młodych, ambitnych ludzi oraz przedstawicieli wiodących korporacji i instytucji finansowych.

Co nowego w XV edycji APE?

Tegoroczna edycja została wzbogacona w dodatkowe wydarzenia PE Voices oraz Wioskę M&A. Konferencja PE Voices, która miała miejsce 22 marca i odniosła ogromny sukces. Z kolei Wioska M&A jest idealną okazją do odwiedzenia stoisk renomowanych firm, wzięcia udziału w mock interviews, screeningu CV oraz warsztatach. Wydarzenie to tworzymy wspólnie z naszymi Partnerami – prestiżowymi firmami z branży M&A. Targi firm w ramach Wioski M&A odbędą się na Auli Spadochronowej, a warsztaty, mock interview, screeningi CV, w mniejszych salach w budynku głównym SGH, każdy z wymienionych elementów odbędzie 18 kwietnia.

Cztery filary APE

Akademia Private Equity corocznie szerzy wiedzę o działalności funduszy PE oraz VC, jak również firm doradztwa transakcyjnego i konsultingowego. W ramach projektu organizowane są prelekcje i warsztaty tematyczne, podczas których uczestnicy mają okazję spróbować swoich sił m.in. rozwiązując case studies – a wszystko pod okiem branżowych profesjonalistów. Każdy warsztat prowadzony jest przez ekspertów z firm naszych Partnerów, możecie być zatem pewni, że wiedza zdobyta na APE jest aktualna i użyteczna w pracy zawodowej.

Wydarzenie trwa cztery dni (15.04 – 18.04) i składa się z czterech ścieżek warsztatowych: Private Equity, M&A, Venture Capital oraz Prawo. Z każdej dziedziny zostaną wyłonieni laureaci, którzy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody. Co więcej, każdy dzień kończy się eventem networkingowym, podczas którego można nawiązać bliższe relacje z resztą uczestników. Po czterech intensywnych dniach warsztatowych dla uczestników organizowana jest Gala APE. Jest to idealna okazja do zrelaksowania się w towarzystwie uczestników i organizatorów, wspólnie świętując uczestnictwo w Akademii Private Equity!

Kto może wziąć udział w APE?

Udział w wydarzeniu jest świetną okazją dla osób planujących swoją karierę w świecie funduszy i doradztwa. Dzięki APE zdobędziesz doświadczenie i praktyczne umiejętności, zapoznasz się z charakterystyką pracy w wybranej branży i poznasz wielu osób z podobnymi aspiracjami. Akademia Private Equity skierowana jest do studentów z całej Polski – nie tylko tych na kierunkach związanych z finansami, ale również po prostu zainteresowanych tą tematyką.

 

Dowiedz się więcej o APE oraz Warm Up Day i sprawdź social media:

Facebook >>

Instagram >>

Linkedin >>

 

Linki do zapisów:

Private Equity (PE) >>

Fuzje i Przejęcia (M&A) >>

Venture Capital (VC) >>

Ścieżka Prawna >>

 

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL