XXI EDYCJA KONKURSU „URZĄD SKARBOWY PRZYJAZNY PRZEDSIĘBIORCY”

06.03.2024
Organizowany przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów i Krajową Administracją Skarbową konkurs „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” jest kierowany do wszystkich przedsiębiorców, a jego celem jest propagowanie dobrych praktyk i poprawianie komunikacji z urzędami skarbowymi.
Link do ankiety >>

 

 

Od ponad dwóch dekad Business Centre Club zachęca przedsiębiorców do wskazywania najlepiej funkcjonujących urzędów skarbowych. Co roku wiele tysięcy z nich wypełnia ankietę konkursową, w której ocenie poddana zostaje między innymi jakość obsługi w urzędach skarbowych oraz łatwość komunikacji i kompetencje pracowników przyczyniając się do nadania swojemu urzędowi skarbowemu tytułu „Urzędu Przyjaznego Przedsiębiorcy”.

W ramach konkursu BCC co roku zwraca się do przedsiębiorców z prośbą o wypełnienie ankiety konkursowej.

Relacje przedsiębiorcy z urzędem skarbowym są jednym z istotniejszych elementów prowadzenia działalności gospodarczej. Celem konkursu, tak jak w poprzednich edycjach, jest promowanie wysokich standardów obsługi klienta oraz tworzenie między administracją skarbową  a przedsiębiorcą partnerskich relacji opartych na profesjonalizmie, życzliwości i zrozumieniu – podkreśla dr Jacek Goliszewski, prezes Business Centre Club. Urząd Skarbowy nie musi  i nie powinien być dla przedsiębiorcy wrogiem czy zagrożeniem, ale raczej sprzymierzeńcem  i kompetentnym partnerem. Z perspektywy dwudziestu edycji Konkursu mogę stwierdzić, że coraz bliższe staje się nam to myślenie i coraz bardziej cenimy sobie możliwość wyróżnienia tych, którzy na tę nagrodę zasługują – dodaje prezes BCC.

Serdecznie zachęcamy do udziału w ankiecie konkursowej, która będzie dostępna do końca marca. Każda opinia ma znaczenie i umożliwia poprawę jakości usług urzędów.

Link do ankiety >>

Urzędy skarbowe, które zdobędą największą liczbę punktów otrzymają tytuł „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy”. W ubiegłorocznej, jubileuszowej 20. edycji przedstawiciele biznesu wyróżnili 64 urzędy z całej Polski, które posługiwały się tytułem przez cały ubiegły rok.

Informacja prasowa >>

 

Partner Konkursu:

 

 

 

 

Patronat medialny:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Konkurs „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” to ogólnopolski projekt organizowany przez Business Centre Club od 2002 roku. Co roku przedsiębiorcy wypełniają ankietę, w której wskazują najlepiej, ich zdaniem, funkcjonujące i najbardziej przyjazne urzędy skarbowe w kraju.

Celem Konkursu jest tworzenie przyjaznej i życzliwej atmosfery między urzędami skarbowymi a przedsiębiorcami, zachęcenie przedsiębiorców do rzetelnego i terminowego rozliczania się z podatków, a także wzmacnianie pozytywnego wizerunku urzędu skarbowego i jego pracowników. Ważnym elementem Konkursu jest także możliwość poznania i zrozumienia praw, obowiązków oraz uwarunkowań, które towarzyszą działalności urzędów i przedsiębiorstw.


Więcej o konkursie >>

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL