Z WIZYTĄ W FIRMIE GALMET

21.03.2024

Zespół dyrektorów produkcji firm zrzeszonych w Loży Opolskiej BCC gościł 19 marca 2024 roku u jednego z liderów produkcji pomp ciepła – w firmie Galmet z siedzibą w Głubczycach.

Firma Galmet to 40 lat doświadczenia w produkcji najwyższej jakości urządzeń grzewczych i zapewniających ciepłą wodę użytkową. W trosce o wygodę użytkowania firma wprowadza najwyższej jakości, intuicyjne rozwiązania. Tworząc kompletne systemy grzewcze oferuje produkty gwarantujące wysoką wydajność i trwałość w oparciu o innowacyjne i ekologiczne rozwiązania. Najwyższa jakość oferowanych produktów przełożyła się na zaufanie klientów, dzięki którym Galmet jest liderem w produkcji i sprzedaży ogrzewaczy wody i czołowym producentem kotłów c.o. oraz pomp ciepła w kraju.

Jako lider branży nie tylko produkuje nowoczesne, ekologiczne urządzenia grzewcze, ale przede wszystkim wyznacza trendy rynku. Nieustannie starając  się przy tym przewidywać potrzeby klientów w przyszłości.

W firmie Galmet pracuje dziś dla Państwa ponad 700 specjalistów, na prawie 40 000 m2. Do dyspozycji klientów pozostaje sieć certyfikowanych, mobilnych instalatorów i serwisantów, którzy docierają do każdej gminy w kraju.

Więcej o firmie >>

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL