BCC Academy: AI w biznesie

08.07.2024
4 lipca odbyło się kolejne spotkanie w ramach cyklu BCC Academy „Czy AI już dla Ciebie pracuje? Jak zatrudnić AI w Twojej firmie?”.

Podczas sesji dowiedzieliśmy się, w jaki sposób technologia AI kształtuje oblicze współczesnego biznesu, przyspiesza operacje i zwiększa efektywność. Zobaczyliśmy również, jak narzędzia AI mogą pomóc w rozwiązywaniu codziennych wyzwań biznesowych, a także jakie potencjalne trudności oraz zagrożenia może przynieść ich wykorzystanie.

Bardzo dziękujemy ekspertowi za ciekawe spotkanie, a Państwu za udział w nim. Do zobaczenia po wakacjach na kolejnych webinarach BCC Academy!

 

 

 

 

 

Maciej Konieczny

B2B Sales Consultant w 321 GROW. Doświadczony menadżer z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach, specjalizujący się w budowaniu i nadzorowaniu sieci sprzedaży. Odpowiedzialny między innymi za program rozwoju sieci dealerskiej na poziomie globalnym. Wierzy w analityczne podejście do budowania właściwych struktur i procesów, co znacząco przyczyniło się do sukcesu prowadzonych projektów. Entuzjasta nowych technologii, aktywnie uczestniczy w rewolucji związanej z projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań wykorzystujących AI.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL