Grupa Marat: rozwój oddziałów daje coraz większe możliwości

02.06.2022

Grupa Marat, firma członkowska Business Centre Club, otrzymała w ostatnich dniach dwa szczególne wyróżnienia.

Grupa MARAT otrzymała II miejsce w kategorii średnich firm, w konkursie o nazwie Bezpieczeństwo i higiena pracy w sezonie remontowym 2021/2022, który przeprowadza firma Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.

Cieszymy się z takiego wyróżnienia i jak deklaruje Prezes Przemysław Małecki z pewnością będą na bieżąco dbać, aby w przyszłorocznej edycji uzyskać pierwszą lokatę. Serdeczne gratulacje!

Firma dostała również podziękowanie za udział i wsparcie XII Międzynarodowego Turnieju Robotów „Robotic Tournament”, organizowanego przez Zespół Szkół Technicznych w Rybniku. – Wsparcie dla szkół to jeden z tych kierunków, który jest dla nas ważny. Właśnie dlatego zaangażowaliśmy się jako MARAT w XII Międzynarodowy Turniej Robotów „Robotic Tournament”, organizowany przez Zespół Szkół Technicznych w Rybniku – mówi Przemysław Małecki, Prezes Grupy MARAT.

Przedstawiciele Grupy MARAT podkreślają, że rozwój oddziałów daje coraz większe możliwości. – Wiemy, że kompleksowość i elastyczne podejście to oczekiwane przez rynek elementy współpracy biznesowej. Zdajemy sobie sprawę, że to też właściwy kierunek rozwoju firmy i budowania oferty, to właśnie nasza strategia rozwoju – podkreśla Jan Kurda, dyrektor ds. rozwoju w Grupie Marat.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL