Jubileusz 35-lecia Pronovum, firmy członkowskiej BCC

07.06.2022

Firma Przedsiębiorstwo Usług Naukowo-Technicznych „Pro Novum” Sp. z o.o., członek  Business Centre Club, w tym miesiącu obchodziła jubileusz 35-lecia istnienia.

Uroczystość odbyła się w Akademii Muzycznej w Katowicach w jej najbardziej reprezentatywnym miejscu – auli im. Bolesława Szabelskiego. Podczas uroczystości przemawiali przedstawiciele zarządu firmy z prezesem Jerzym Trzeszczyńskim na czele, który podziękował za dotychczasową współpracę wszystkim firmom i instytucjom oraz pracownikom firmy, bez których nie byłby możliwy tak ekspansywny rozwój firmy.

Prezes podziękował również wiceprezesowi BCC, kanclerzowi Loży Katowickiej Eugeniuszowi Budniok za możliwość bycia członkiem organizacji, która wiele wniosła do funkcjonowania firmy. Jerzy Trzeszczyński docenił okazane mu zaufanie i powierzenie funkcji eksperta ds. przekształceń energetycznych w Wojewódzkiej Radzie Dialogu Społecznego.

Dyrektor Loży Katowickiej BCC Marcin Budniok wręczył oficjalne gratulacje od zarządu BCC dziękując za wkład wniesiony w rozwój polskiej przedsiębiorczości i organizacji. Oficjalną część zakończył koncert m.in. w wykonaniu Kwartetu Śląskiego, po którym podczas bankietu goście wymieniali się poglądami i prowadzili rozmowy w kuluarach pięknych wnętrz Akademii.

Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie i życzymy co najmniej kolejnych 35 lat dynamicznego rozwoju i samych sukcesów.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL