Kobiety w biznesie

19.03.2024

 

Jesteś młodą kobietą zainteresowaną karierą w Biznesie? Widzisz się na wysokim stanowisku w korporacji bądź jako CEO własnej firmy? Nie może Cię zabraknąć na konferencji Kobiety w Biznesie!

IX edycja projektu organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Konsultingu przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie rozpocznie się już 6 kwietnia 2024 roku w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Głównymi celami wydarzenia są: przekazanie uczestnikom wartości merytorycznych oraz praktycznych, zainspirowanie ich do działania, a także zwiększenie świadomości na temat możliwych dróg rozwoju zawodowego. Naszą misją jest zapewnienie młodym kobietom przestrzeni do rozwoju oraz uświadomienie im, że sukces leży w zasięgu ich ręki! Jednak wydarzenie skierowane jest nie tylko dla młodych kobiet. Zapraszamy do udziału wszystkich ambitnych studentów stawiających pierwsze kroki na rynku pracy oraz już doświadczone zawodowo osoby szukające inspiracji i możliwości do networkingu.

Konferencja inaugurująca projekt 6 kwietnia składa się z 4 paneli dyskusyjnych poświęconych kobietom, które odniosły sukces, prowadząc swoją działalność oraz tym zajmującym wysokie stanowiska w światowych korporacjach. Tematyka konferencji będzie pokrywać różnorodne zagadnienia związane z sytuacją kobiet na rynku pracy. Prelegentki przekażą uczestnikom wiele cennych wskazówek między innymi dotyczących nawigowania swojej ścieżki kariery oraz wywierania wpływu jako businesswoman. Nie zabraknie także tematu inspirujących porażek i roli mentorstwa w rozwoju kariery.

  • Panel 1: Rozwój Zawodowy 2.0: Narzędzia i Strategie rozwoju Kariery w Korporacji
  • Panel 2: Przedsiębiorczość w Kobiecym Wydaniu: Inspirujące Historie Sukcesu
  • Panel 3: Wywieranie wpływu jako businesswoman: Liderki kreujące zmiany
  • Panel 4: Startupowe Wyzwania: Finansowanie, Nisze Rynkowe i Lekcje z Porażek

Poza częścią merytoryczną, ogromną wartością konferencji jest możliwość networkingu z pozostałymi 180 ambitnymi uczestnikami zainteresowanymi światem biznesu, mówczyniami oraz przedstawicielami firm partnerskich i fundacji wspierających kobiety. W poprzednich edycjach, w wydarzeniu uczestniczyły między innymi dr Irena Eris, Agnieszka Kulas (partner w Boston Consulting Group) oraz Dorota Hryniewiecka-Firlej (prezes Zarządu Pfizer Polska). Jak widać, podczas konferencji, każdy może znaleźć dla siebie inspirację niezależnie od planowanej ścieżki zawodowej!

Pozostałymi modułami KwB są cykl warsztatów oraz program mentoringowy. Warsztaty organizowane przez firmy partnerskie to idealna okazja do rozwinięcia swoich umiejętności oraz do zapoznania się z obszarem działalności i możliwościami oferowanymi przez światowe korporacje. Natomiast program mentoringowy to wyjątkowa szansa dla wybranych uczestniczek do otrzymania indywidualnego wsparcia przy nawigowaniu swojej kariery. Podczas spotkań z mentorką, mentees będą pracować nad swoimi kompetencjami, omawiać potencjalne ścieżki rozwoju, a także precyzować swoje cele na przyszłość.

Zapisy przez stronę https://sknkonsultingu.pl/wydarzenia/ będą otwarte do 1.04 lub do wyczerpania miejsc! Zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych projektu (@Kobiety w Biznesie) na Facebooku, Instagramie i Linkedinie oraz do dołączenia do wydarzenia na Facebooku. To tam będą pojawiać się dokładne informacje o KwB, w tym o tegorocznych prelegentkach oraz zapisach na pozostałe moduły.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL