Konsekwencje pandemii – co zrobić, by odzyskać harmonię

13.05.2021

Podczas ostatniego spotkania Loży Opolskiej BCC członkowie Klubu mieli okazję rozmawiać z dr Małgorzatą Torój, psychologiem i certyfikowanym coachem biznesu.

Tematy, który poruszyli uczestnicy spotkania, to stres managerów i pracowników, faza wyczerpania, kiedy „doładowywać” – sobie i w sobie – energię, a kiedy od jej nadmiaru lepiej się uwolnić; do czego prowadzi kumulowanie stresu i wyczerpania i jak sobie z takimi problemami radzić; to, czy musimy mieć wpływ na wszystko; zasoby energetyczne, równowaga w tych zasobach i techniki relaksacyjne; problemy pracowników i ich rodzin oraz wiele innych.

Małgorzata Torój jest doktorem Nauk Humanistycznych w dziedzinie psychologii oraz certyfikowanym coachem na poziomie PCC ICF i ECPC. Jest certyfikowanym Trenerem FRIS®. Ma ponad 17-letnie doświadczenie w opracowywaniu i prowadzeniu szkoleń, projektów konsultingowych oraz coachingu (głównie coaching menedżerski na poziomie Executive). Łącznie przeprowadziłam ponad 1000 godzin coachingu w ciągu 12 lat (w tym Executive Coaching i Life coaching). Od lat z sukcesami wspiera liderów, menedżerów i przedsiębiorców w rozwoju własnym oraz ich biznesów. Jest również autorką książek psychologicznych i biznesowych, twórcą kursów internetowych.

To było kolejne – bardzo dobre spotkanie w Loży Opolskiej na temat tego, jak radzić sobie z zagrożeniami i ograniczeniami związanymi z pandemią.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL