MentorMix

09.01.2023

Pod patronatem Business Centre Club ruszył program mentoringowy MentorMix dla studentów Politechniki Opolskiej.

Do programu zaproszono sześcioro Mentorów i Mentorek z różnych branż. Będą wspierać dziewięcioro studentów ze wszystkich wydziałów uczelni. W trakcie programu, trwającego do czerwca 2023r., studenci (Mentees) będą spotykać się ze swoimi Mentorami indywidualnie (sesje mentoringowe). Jest to idealny moment na wymianę doświadczeń, poglądów, nawiązania nowych relacji biznesowych. Każda para podpisze między sobą kontrakt i popracuje wspólnie nad celami wyznaczonymi na początku znajomości.

– Chętnie podzielę się wiedzą i doświadczeniem z młodymi ludźmi, którzy chcą poznać swoją wartość i wspólnie poszukać możliwości i szans dla siebie – zapowiada wiceprezes Zarządu BCC Andrzej Lepich.

Ważnym elementem programu mentoringowego są szkolenia i warsztaty dla studentów, którzy dodatkowo podnoszą swoje kwalifikacje miękkie oraz branżowe. Każdy uczestnik ma do wykorzystania pulę 4000 zł na szkolenie miękkie oraz zawodowe. Również wspólne spotkania Mentees pozwolą na lepsze poznanie się i integrację z innymi studentami Politechniki Opolskiej.

Więcej >>

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL