Nowe twarze BCC w regionach

07.06.2024

Miło nam poinformować, że Business Centre Club wzbogacił się o trzech nowych przedstawicieli w regionach – kanclerza oraz dwóch dyrektorów. Zmiany osobowe dotyczą Lóż: Bydgoskiej, Lubelskiej oraz Podlaskiej.

W ostatnich tygodniach mieliśmy zaszczyt powitać w BCC Tomasza Laskowskiego – kanclerza Loży Bydgoskiej BCC, Kamila Wronę – dyrektora Loży Lubelskiej BCC oraz Tomasza Supronia – dyrektora Loży Podlaskiej BCC.

Oto sylwetki naszych nowych przedstawicieli w terenie:

 

Tomasz Laskowski – nowy kanclerz Loży Bydgoskiej BCC

Założyciel Inside Park S.A., prezes, przywódca i lider. Czuwa nad rozwojem strategicznym firmy i nadzoruje prace zespołu. Certyfikowany doradca nieruchomości, szkoleniowiec oraz lider Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Doświadczony przedsiębiorca, wizjoner widzący szczyty oraz znający drogę pod górę. Autor książki „Coś o nieruchomościach”.

Jego największą pasją są nieruchomości. W gronie zadowolonych klientów posiada ponad 800 osób, a na koncie ponad 400 sfinalizowanych transakcji. Swoim doświadczeniem i wiedzą chętnie dzieli się jako szkoleniowiec nieruchomościowy i lider toruńskiego oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik.

 

 

 

Kamil Wrona – nowy dyrektor Loży Lubelskiej BCC


Absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na kierunku marketing i zarządzanie, a także Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstwa.

Od 20 lat związany z branżą finansową. Doświadczenie zdobywał w Bankach komercyjnych, a także reprezentując firmy leasingowe.

Od zawsze bliski współpracownik przedsiębiorstw w segmencie średnich i małych przedsiębiorstw, a także dużych przedsiębiorstw w zakresie finansowania zewnętrznego.

 

 

 

Tomasz Suproń – nowy dyrektor Loży Podlaskiej BCC.

 

specjalista ds. zarządzania i wprowadzania nowych projektów marketingowych i sprzedażowych o profilu usługi bankowe, produkty ubezpieczeniowe, projekty IT.

Opracowywał i wdrażał kompleksowe strategie rozwoju, pracując między innymi w takich firmach jak: Medicover, TUiR Cigna, Millennium Bank, MultiBank później mBank.

Pomysłodawca, założyciel i CEO wEasy Yachting S. A. firmy startup tworzącej platformę IT, pozwalającej na organizację wypoczynku na wodzie i na lądzie, nazywanej przez użytkowników Airbnb dla żeglarzy i motorowodniaków.

Serdecznie witamy na pokładzie i życzymy samych sukcesów w Business Centre Club. Wierzymy, że ani wyzwań ani satysfakcji nie zabraknie!

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL