Opolski think thank „FUTURE” o transformacji

06.11.2020

Podczas kolejnego spotkania w ramach Think Tanku Loży Opolskiej BCC rozmawiano o tym, co widać „za oknem” – czyli o czasach wymuszonych, bardzo dynamicznych zmian w naszych firmach.

Czy musimy już się do takich częstszych zmian przyzwyczajać? Jak rozwinie się pandemia i jak przygotowujemy firmy na możliwy, długi lockdown lub wielomiesięczne utrudnienia związane z ograniczeniami wprowadzonymi w ramach walki z wirusem? Jakie zmiany już wprowadziliśmy i jak one przebiegały? Ale też – jak przeprowadzić rewolucyjną transformację. To właśnie o tym rozmawiali uczestnicy spotkania.

Przygotowywane są również kolejne projekty programu BUSINESS PLUS, w ramach którego firmy dzielą się rozwiązaniami jakie wymusiła m.in. pandemia. Obok tych rewolucyjnych, przełomowych, są również te wspierające działania zarówno zarządów jak też kadrę kierowniczą w tej nowej dla nas rzeczywistości. Program Business Plus jest integralnym elementem naszego Think Tanku, niejako „prowokując” rozwiązania, które są rekomendowane, a później – niejednokrotnie – kreowane w firmach.

Gościem ostatniego THINK TANKU Loży Opolskiej był Maciej Owczarek, prezes zarządu BC Sp. z o.o., wiceprezes BCC, który podzieli się swoimi doświadczeniami dotyczącymi przeprowadzonych procesów (skutecznej) transformacji i – wspólnie z Leszkiem Adamczykiem – moderował spotkanie.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL