Sportowe spotkanie Loży Opolskiej BCC

10.06.2021

Po bardzo długiej przerwie spowodowanej pandemią członkowie Loży Opolskiej BCC spotkali się w końcu – nie na platformie Teams, a biesiadnie i towarzysko w Probierni Matecznik w Opolu. Przy okazji rozmawiano o sporcie: siatkówce klubowej i o wsparciu żeńskiej drużyny UNI Opole, która awansowała do ekstraklasy, a o której sukcesie opowiedzieli zaproszeni Członkowie Zarządu Klubu: wiceprezes Anna Monkiewicz i prezes Maciej Kochański.

Było sporo też informacji „od kuchni” o tym, jak Puchar Ligi Mistrzów zdobyła ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Prezes Edward Kuczer, szef firmy Gwarant, która jest jednym ze sponsorów drużyny przywiózł na spotkanie puchar zdobyty w Veronie przez nasz zespół. I oczywiście wykorzystano to w zbiorowych oraz indywidualnych sesjach zdjęciowych.

 

Członkowie Loży mają nadzieję, że to spotkanie będzie powrotem do takich klubowych eventów, które lubią i na których czują się znakomicie. Bo to, co najważniejsze w Loży Opolskiej, to od wielu lat budowane znakomite relacje. W oparciu do dobre relacje można zawsze więcej. A to „więcej” jest wszystkim dzisiaj szczególnie potrzebne.

 

Już niebawem kolejne eventy i szkolenia, a 28 sierpnia – Turniej Golfa o Puchar Kanclerza Loży organizowany wspólnie z Opolskim Klubem Golfowym, nową firmą członkowską w BCC. O szczegółach – niebawem.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL