Spotkanie Komisji BCC dla Rodzinnych w A-Z Color

06.07.2023

Nasze ostatnie spotkanie odbyło się 15 czerwca 2023 r. w firmie rodzinnej A-Z Color, na zaproszenie założycieli Pani Elżbiety i Andrzeja Zecer. Nasi gospodarze to już pokoleniowa firma rodzinna z przeprowadzoną sukcesją, będąca nowoczesną drukarnią fleksograficzną, doskonale wyposażoną i stale rozszerzającą swoją ofertę.

Drukarnia A-Z Color, działająca od 1992 roku, to szczególne miejsce, pełne ludzi od wielu lat zawodowo zajmujących się drukiem etykiet samoprzylepnych i termokurczliwych, folii OPP, laminatów, saszetek. Oferuje profesjonalne wydruki etykiet przeznaczonych do znakowania produktów z wielu branż współczesnej gospodarki. W gronie klientów A-Z Color znajdują się m. in. producenci żywności, firmy farmaceutyczne, zakłady produkujące chemię gospodarczą i kosmetyczną.

Spotkanie Komisji przebiegało nie tylko pod tytułem merytorycznych rozmów o fundacji rodzinnej, definicji firmy rodzinnej, wizerunku prywatnego rodzinnego przedsiębiorcy ale i o potrzebie mediacji w uzgodnieniach sukcesyjnych. Na koniec mieliśmy przyjemność zwiedzić halę produkcyjną i prowadzić ciekawe rozmowy w gościnnych ramionach naszych Gospodarzy.

W spotkaniu uczestniczyli:

Elżbieta i Andrzej Zecer – A-Z Color, Gospodarze naszego spotkania

Adrianna Kilińska i Dominik Żochowski – Engave

Wojciech Rumiak – BCC

Małgorzata Rejmer – KF Lex

Randa Ombach – SuperDrob

Agnieszka Krysik – KRYSIKLAW, Przewodnicząca Komisji

Marek Janczy – Poczta Kwiatowa

 

Zapraszamy na kolejne spotkanie Komisji, które odbędzie się już jesienią!

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL