Turniej Golfa w Loży Opolskiej

30.08.2021

I Turniej Golfa o Puchar Kanclerza Loży Opolskiej BCC – zorganizowany przez Lożę Opolską BCC i Karolinka Golf Park – za nami. Turniej rozegrano przy wspaniałej pogodzie i znakomitej frekwencji w systemie texas scramble. Wzięli w nim udział członkowie BCC wraz z osobami towarzyszącymi oraz członkowie Klubu Golfowego Karolinka Golf Park. Narody dla zwycięzców ufundowała firma WEEGREE.

W czasie kiedy zawodnicy walczyli o nagrodę główną na polu golfowym, adepci gry w golfa mogli skorzystać z pierwszych lekcji (w ramach akademii golfa) pod okiem znakomitego trenera.

 

Po turnieju i po wręczeniu przez Kanclerza Loży Andrzeja Lepicha oraz Prezesa Karolinka Golf Park Adama Leszkiewicza nagród zwycięzcom – Bolesławowi Chrobowskiemu i Janowi Szczepanikowi z firmy ADAMIETZ, uczestnicy wydarzenia spędzili sobotnie popołudnie w przemiłej atmosferze, w klimacie pikniku połączonego z degustacją specjałów szefa kuchni. Nie zabrakło wielu kuluarowych rozmów o golfie i biznesie. Zaplanowano także drugą edycję Turnieju na 4 czerwca 2022 r.

 

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL