Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy

18.01.2023

Business Centre Club wraz z Ministerstwem Finansów i Krajową Administracją Skarbową (KAS)  serdecznie zapraszają do udziału w jubileuszowej edycji konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” – ogólnopolskim projekcie organizowanym przez Business Centre Club od 2002 roku.

–  Cieszy mnie, że projekt którego pomysłodawcą  jest BCC spotyka się z tak pozytywnym odbiorem i że zorganizujemy konkurs już po raz dwudziesty. Naszym celem jest wybór urzędów skarbowych najbardziej przyjaznych przedsiębiorcom, a także propagowanie najwyższych standardów obsługi klienta i tworzenie między administracją skarbową a przedsiębiorcami relacji opartych na wzajemnej życzliwości, profesjonalizmie i zaufaniu.– mówi Jacek Goliszewski, prezes Business Centre Club.

 W ramach tegorocznej edycji konkursu oceniane będą między innymi: jakość obsługi w polskich urzędach skarbowych oraz łatwość komunikacji i kompetencje pracowników. Urzędy skarbowe, które zdobędą największą liczbę punktów w ankietach, otrzymają tytuł „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy”. Uroczysty finał konkursu odbędzie się 20 kwietnia 2023 roku w Warszawie.

 

WYBIERZ NAJLEPSZY URZĄD (ANKIETA KONKURSOWA – GŁOSOWANIE DO 31 STYCZNIA!) >>

 

Patroni Medialni

Rzeczpospolita >

Prawo.pl >

Przegląd Podatkowy >

My Company Polska >

Polska Agencja Prasowa >

 

O Konkursie

Konkurs to ogólnopolskie przedsięwzięcie zainicjowane przez BCC. Coroczne wyróżnienia są wyrazem uznania przedsiębiorców dla jakości pracy urzędów skarbowych, a tym samym dla umiejętności i kompetencji pracowników Krajowej Administracji Skarbowej. W ubiegłorocznej XIX edycji przedstawiciele biznesu wyróżnili 60 urzędów, które mogą posługiwać się tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy.

Celem Konkursu jest przede wszystkim tworzenie przyjaznej i życzliwej atmosfery między urzędami skarbowymi a przedsiębiorcami, zachęcenie przedsiębiorców do rzetelnego i terminowego rozliczania podatków, a także wzmacnianie pozytywnego wizerunku instytucji urzędu skarbowego i jego pracowników. Ważnym elementem Konkursu jest także możliwość poznania i zrozumienia praw, obowiązków oraz uwarunkowań, które towarzyszą działalności urzędów i przedsiębiorstw.


COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL