VI Międzynarodowe Forum Inwestycyjne w Skarżysku-Kamiennej

14.10.2021

 

Celem organizowanego pod patronatem BCC Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego w Skarżysku-Kamiennej jest wykreowanie platformy współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami z różnych państw, w tym z krajów Europy, Azji, Afryki i Ameryki Północnej. Tegoroczny temat MFI obejmuje przede wszystkim warunki prowadzenia działalności gospodarczej w warunkach pandemii COVID-19, zarówno możliwości wsparcia działalności gospodarczej przez władze centralne i samorządowe, jak i zdolności współpracy władz samorządowych z przedsiębiorstwami.

Dzięki współpracy z ważnymi partnerami zagranicznymi MFI to idealne miejsce do nawiązania wartościowych kontaktów zawodowych i spotkania cenionych ekspertów z branż istotnych z punktu widzenia prowadzenia biznesu (finanse, strategia budowania przewagi konkurencyjnej, marketing itp.). Tegoroczna edycja z racji sytuacji epidemiologicznej w całości odbędzie się on-line przy wykorzystaniu platformy ZOOM.

Do udziału w VI MFI zapraszamy przede wszystkim firmy, które poszukują partnerów zagranicznych zarówno w zakresie sprzedaży, jak i zakupu różnego rodzaju towarów i usług; administrację samorządową oraz organizacje pozarządowe.

Rejestracja >>

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL