Warsztaty „JAK UWOLNIĆ POTENCJAŁ ZESPOŁU – NARZĘDZIA SKUTECZNEGO MANAGERA”

08.12.2022

5 grudnia w Strefie Innowacji Miasta Katowice RawaInk Invest in Katowice odbyły się trzygodzinne warsztaty będące wprowadzeniem w nowy cykl spotkań, który realizowany będzie w 2023 roku pt.: „JAK UWOLNIĆ POTENCJAŁ ZESPOŁU – NARZĘDZIA SKUTECZNEGO MANAGERA”. Organizatorem spotkania w formacie hybrydowym była Loża Katowicka Business Centre Club, a partnerem merytorycznym firma Interdont Support Q Sp. z o.o., która ma prawie 30-letnie doświadczenie na rynku szkoleń zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Celem spotkania było zaprezentowanie kluczowych narzędzi do uzyskania umiejętności menagera, który rozwija potencjał swojego zespołu. Warsztaty poprowadził Mariusz Malicki. Podczas warsztatów uczestnicy mogli poszerzyć wiedzę oraz wzbogacić umiejętności m.in. w zakresie: podstawowych kompetencji lidera, zarządzania emocjami – rozwijanie samokontroli, planowania pracy zespołu, znajomości stylów przywódczych, budowania autorytetu, rozwoju i inspirowania pracowników, technik motywowania i delegowania zadań, udzielania informacji zwrotnych, dbania o efektywność zespołu, tworzenia funkcjonalnego środowiska pracy czy radzenia sobie z trudnymi sytuacjami.

W trakcie trwania warsztatów była również okazja do zadawania pytań, dzięki czemu rozwinęła się bardzo ciekawa rozmowa. Mariusz Malicki jasno i rzeczowo odpowiadał i doprecyzowywał poruszane wątki.

Na spotkaniu nie zabrakło również uroczystych chwil. Przed rozpoczęciem warsztatów dyrektor Loży Katowickiej Business Centre Club Marcin Budniok wręczył Annie Hanusiak-Tatrskiej, prezes firmy Hansped Transport i Spedycja S.K.A. nagrody otrzymane w niedawno rozstrzygniętych przez BCC  konkursach mianowicie: Medal Europejski oraz Firma Dobrze Widziana (wyróżnienie uzyskane kolejny rok z rzędu warto dodać).

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL