We do IT

24.02.2021

 

Projekt „We do IT”, prowadzony przez Fundację Studenckie Forum Business Centre Club, skierowany jest do osób pragnących założyć technologiczny start-up. W zeszłym roku były to dwudniowe warsztaty w Warszawie i w Trójmieście, w tym roku przedsięwzięcie rozrosło się, dzięki czemu dla uczestników zaplanowane jest aż 6 spotkań online.

Przez kilka tygodni uczestnicy, podzieleni na kilkuosobowe zespoły, będą rozwijać swoje pomysły na start-up. Inspirację zapewnią im prelekcje ekspertów, a kompetencje – praktyczne warsztaty z 4 dziedzin: design thinking, prawa, marketingu i finansów. Ponadto każdy zespół będzie pod opieką jednego z mentorów – doświadczonych ludzi biznesu. Wydarzenie zakończy się konkursem z nagrodami, w którym profesjonalne jury wyłoni najbardziej obiecujący projekt start-upu.

Siłą „We do IT” jest warsztatowa formuła i nacisk na kształtowanie praktycznych umiejętności. Nie byłoby to jednak możliwe bez naszych wspaniałych prelegentów, ekspertów, mentorów, oraz oczywiście sponsorów. Z przyjemnością porozmawiamy z każdą osobą chętną do zaangażowania się w nasz projekt, zapraszamy do kontaktu!

Więcej >>

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL