Wyzwania Wzrostu

13.09.2023

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wydaną pod patronatem BCC książkę pt. „Wyzwania Wzrostu. Jak zbudować trwale wygrywającą organizację”. Ta inspirująca publikacja, autorstwa cenionego eksperta Prof. Erica Flamholtza, prezentuje niezwykle wartościowe spojrzenie na rozwój przedsiębiorstw.

Metodyka Growing Pains® to efekt 40-letniej pracy Prof. Erica Flamholtza ze spółkami na całym świecie – od startupów po Fortune 500. Książka opiera się na solidnych podstawach naukowych reprezentowanych przez prestiżowe międzynarodowe uniwersytety, takie jak Stanford University, Oxford University i Cambridge University.

Inventity Foundation, działa na rynku od niemal 20 lat, zdobywając nieocenione doświadczenie w projektach z obszaru technologii, strategii i innowacji. Fundacja jest pionierem we wprowadzaniu wartości zrównoważonego rozwoju. Przeprowadziła badania już w blisko 900 polskich firmach, co pozwala na zrozumienie kondycji polskich organizacji również w globalnym kontekście. Realizowany w ramach Fundacji projekt książki „Wyzwania Wzrostu”, kładzie nacisk na budowanie efektywnego modelu zarządzania organizacją. Opublikowana w oparciu o solidne podstawy naukowe, książka wnosi realne korzyści dla firm, które zastosowały jej rekomendacje.

Dzięki książce zdobędziesz wiedzę o tym jak:

  • zwiększać skalę działalności firmy
  • planować i wdrażać skuteczne narzędzia generujące wzrost
  • minimalizować ryzyka związane z rozwojem organizacji

 

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia internetowej www.wyzwaniawzrostu.pl.

 

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL