Zespół dyrektorów produkcji Loży Opolskiej BCC w firmie KELVION

12.11.2021

Loża Opolska BCC wraca do kolejnych, stacjonarnych spotkań w ramach naszych zespołów. Tym razem, w ramach zespołu dyrektorów produkcji zorganizowano spotkanie się w firmie KELVION w Opolu, która od wielu lat jest członkiem naszej Loży. Tematem był „wpływ planowania produkcji na efektywność produkcyjną”.

W pierwszej części spotkania – spora dawka informacji na temat firmy z ust dyrektora zarządzającego, Rafała Koszembara. Później – zwiedzanie zakładu i prezentacja przez dyrektora produkcji firmy Kelvion, Jana Niepalę wielu rozwiązań produkcyjnych, ale też przygotowanie uczestników do trzeciej części spotkania, podczas której omawiany był kluczowy temat związany z wpływem planowania na efektywność produkcyjną oraz prezentacja tych rozwiązań, jakie wyróżniają firmę KELVION – jednego z największych producentów wymienników ciepła na świecie – na tle innych przedsiębiorstw.

Znakomite, profesjonalnie przygotowane i merytoryczne spotkanie. Sporo praktycznej wiedzy, która podczas tego typu spotkań benchmarkingowych w firmach jest najcenniejsza.

Spotkania zespołów (dyrektorów produkcji, dyrektorów finansowych I HR) od wielu lat wpisują się w jeden z głównych elementów strategii Loży, jakim jest TRANSFER WIEDZY dotyczącej (szeroko pojętego) zarządzania firmami.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL