Zespół HR Loży Opolskiej o sytuacji na rynku pracy30.06.2017

W sali konferencyjnej restauracji VENEZIA 30 czerwca br. odbyło się kolejne spotkanie Zespołu HR. Spotkanie przygotowała i prowadziła firma Weegree.

Na wstępie spotkania przedstawiono system usprawniający rekrutację – Employ System.
Później rozmawiano o sytuacji na rynku pracy i m.in. zasadach zatrudniania obcokrajowców.

Było to kolejne udane, kameralne spotkanie w formie panelu dyskusyjnego i wymiany doświadczeń, a przygotowano je w ramach śniadania biznesowego. To spotkania, podczas których w swobodnej i miłej atmosferze „dzielimy się wiedzą”, zadajemy pytania, prezentujemy sprawdzone rozwiązania w swoich firmach.

Uczestnicy spotkania dostali bardzo dużo szczegółowych informacji  na temat procesu rekrutacji pracowników z Ukrainy. Stworzono możliwość i zaprezentowano atrakcyjną ofertę dla firm z Loży Opolskiej skorzystania z pakietu ogłoszeń/publikacji dotyczących rekrutacji w popularnych, rekomendowanych portalach, gdzie takie ogłoszenia się pojawiają.

Uczestnicy dowiedzieli się również, jakie są potrzeby na rynku pracy, kogo szukamy, jak możemy się w tym temacie wspomagać.

Kolejne spotkanie już 12 września br., o godz. 10.00. Miejsce spotkania podamy w indywidualnym zaproszeniu wysyłanym do członków zespołu.

Mamy też gorącą prośbę o zgłaszanie (najlepiej w formie e-maila) propozycji tematów do dyskusji oraz tematów do przygotowania ewentualnej prezentacji czy tematu do przygotowania dedykowanego dla państwa szkolenia. Ze zgłoszonych propozycji wybierzemy temat, który najczęściej się powtarza oraz te, które według nas są najbardziej atrakcyjne i będą kolejną wartością dodaną dla działów HR firm.

Spotkanie Zespołu HR Loży Opolskiej, fot. archiwum

Spotkanie Zespołu HR Loży Opolskiej, fot. archiwum

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL