Agnieszka Krysik na liście „25 najlepszych prawniczek w biznesie” Forbesa

15.10.2021

Redakcja „Forbes Women” i Fundacja Women in Law wyłoniła z branży prawniczej w Polsce osoby, które w sposób szczególny wyróżniają się nie tylko na polu zawodowym, ale także w działalności społecznej. Wśród 25 wyróżnionych znalazła się Agnieszka Krysik, przewodnicząca Komisji „BCC dla Rodzinnych”.

Do pierwszej edycji raportu Forbes zaprosił przedstawicieli różnych środowisk, by to oni wskazali kandydatury najlepszych prawniczek w biznesie.

W skład kapituły weszli: prof. Małgorzata Fuszara – prawniczka, socjolożka, współtwórczyni i kierowniczka Gender Studies przy Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, ekspertka Rady Europy do spraw wprowadzania równości płci do głównego nurtu działań politycznych i społecznych; Henryka Bochniarz – doktor ekonomii, założycielka i przewodnicząca Rady Głównej Konfederacji Lewiatan, była wiceprezydentka BusinessEurope, największej organizacji pracodawców w Unii Europejskiej, współzałożycielka Kongresu Kobiet.; Ewa Usowicz – dziennikarka i publicystka prawna, dyrektor działu serwisów informacyjnych Wolters Kluwer, która kieruje serwisem Prawo.pl; Tomasz Sztyber – wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Prawników Przedsiębiorstw; Kamila Kurkowska – prezeska Fundacji Women in Law oraz Aleksandra Karasińska – redaktorka naczelna „Forbes Women”.

Więcej informacji na stronie Forbesa

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL