JAK BEZPIECZNIE PRAWNIE – PRZYGOTOWAĆ I PRZEKAZAĆ FIRMĘ NASTĘPCOM

30.04.2021

To temat kolejnej edycji konferencji „Biznes na Czasie” adresowanej do przedsiębiorców i organizowanej przez G2A Arena, której partnerem są Piotr Kamiński Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych sp.p., Loża Rzeszowska Business Centre Club oraz kancelaria KRYSIKLAW. Konferencja odbędzie się 6 maja br. w godzinach 17.00-19.15, a jej transmisję będzie można oglądać online za pośrednictwem portali Facebook i YouTube.

Zmienność sytuacji gospodarczej, nowe regulacje prawne oraz podatkowe i związane z tym ryzyka, stan epidemii, a w końcu okoliczności – iż wiele firm rodzinnych stoi obecnie przed decyzją przekazania sterów firmy nowemu pokoleniu – wymusza podjęcie działań w celu właściwego zaplanowania, przygotowania i przeprowadzenia sukcesji.

Założeniem tego procesu powinno być zapewnienie rodzinie i prowadzonej firmie – bezpieczeństwa, pewności i trwałości biznesu.

To wymaga opracowania przemyślanych – dedykowanych indywidualnie rozwiązań, które pozwolą na zabezpieczenie interesów zarówno nestorów, jak też następców oraz innych stron procesu.

W trakcie konferencji prowadzonego przez prawników, mających doświadczenie w procesach sukcesyjnych, zostaną przedstawione praktyczne aspekty związane z:

· zaplanowaniem, wdrożeniem i prowadzeniem bezpiecznej struktury biznesu,

· działaniami niezbędnymi do przygotowania bezpiecznej sukcesji biznesu,

· polską fundacją rodzinną jako nowym sposobem na ochronę i zabezpieczenie majątku rodzinnego.

Więcej informacji o programie wydarzenia w załączonym zaproszeniu oraz na stronie:

XXXIII Konferencja Biznes na Czasie − Jak bezpiecznie prawnie – przygotować i przekazać firmę następcom?

Serdecznie zapraszamy do udziału.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL