Drab-Grotowska Monika

Monika Drab-Grotowska

ekspertka BCC ds. odpowiedzialności prawnej członka zarządu oraz prawa spółek kapitałowych

tel. 691 056 465, e-mail: monika.drab-grotowska@bcc.org.pl

Specjalizuje się w doradztwie i ochronie prawnej członków zarządów w zakresie ich odpowiedzialności cywilnej, karnej i finansowej, w szczególności za decyzje biznesowe, działanie na szkodę spółki, długi i zobowiązania spółki czy niezgłoszenie wniosku o ogłoszenie upadłości w odpowiednim terminie.

Doradza i szkoli członków zarządów jak mogą korzystnie i bezpiecznie zatrudnić się w zarządzie, jak zabezpieczyć prywatny majątek przed, w trakcie i po zakończeniu kadencji w zarządzie.

Jest radcą prawnym od 2004 r., partnerem w kancelarii prawnej Drab-Grotowska, Juszczyńska, Achler Sp.p., właścicielką Akademii Stosowania Prawa oraz założycielką platformy VOD dla członków zarządów www.prawodlazarzadu.pl.

Ma ponad 20 lat doświadczenia jako wykładowca. Około 80 dni w roku spędza z kadrą menedżerską i zarządzającą, dzieląc się rzetelną i co najważniejsze praktyczną wiedzą biznesową i prawną, w ramach Akademii Stosowania Prawa, którą założyła w 1999 roku. Rocznie szkoli kilka tysięcy prezesów, członków zarządów i specjalistów.

Jest autorką bardzo poczytnego bloga: www.odpowiedzialnoscczlonkazarzadu.com

Podkreśla, że jest dumna ze swojej skuteczności. Angażuje maksimum  energii i czasu w każdy proces sądowy, a wiele lat doświadczenia w ich prowadzeniu pozwala jej wszechstronnie oceniać ich ryzyko.

Informacje o przebiegu kariery zawodowej: https://www.linkedin.com/in/monika-drab-grotowska/

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL