Rejmer Małgorzata

Małgorzata Rejmer

ekspertka BCC ds. firm rodzinnych, strukturyzacji właścicielskich i sukcesji biznesu

tel: 601 662 273 e-mail: malgorzata.rejmer@bcc.org.pl

Doktor nauk prawnych.Tematem rozprawy była „Sukcesja przedsiębiorstwa w polskim systemie prawnym” (Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego). Absolwentka studiów ekonomicznych, filologicznych oraz Akademii Psychologii Przywództwa. 

Właścicielka rodzinnej kancelarii prawno – konsultingowej – „Kancelaria Finansowa Lex sp. z o.o.”. 

Laureatka wielu prestiżowych nagród, m.in. tytuł Menedżera Roku 2020 przyznany przez Kapitułę Narodowego Programu Rozwoju Polska Przedsiębiorczość.

Członek prestiżowej międzynarodowej organizacji MDRT, skupiającej 1% najlepszych doradców finansowych na świecie.

Współpracuje z wieloma organizacjami zrzeszającymi firmy rodzinne, m.in. z Inicjatywą Firm Rodzinnych, Polską Izbą Handlu, Ogólnopolską Federacją Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl.

Aktywnie uczestniczy w procesach służących opiniowaniu projektów ustaw adresowanych do firm rodzinnych w Polsce.

Wykładowca studiów podyplomowych i prelegent na konferencjach branżowych. Autorka publikacji dotyczących tematów ważnych dla firm rodzinnych (np. zagadnień spadkowych, sukcesyjnych, ustawy o zarządzie sukcesyjnym, projektowanej ustawy o fundacji rodzinnej).

Ekspertka w zakresie firm rodzinnych. Sama będąc założycielem i nestorem firmy rodzinnej, z sukcesem realizuje transfer pokoleniowy w swojej Kancelarii. Jednocześnie, jako praktyk biznesu, osobiście opracowała i wdrożyła ponad 200 projektów reorganizacyjnych i sukcesyjnych w firmach rodzinnych w Polsce. Klienci cenią jej pragmatyzm i doskonałe rozumienie specyfiki firm rodzinnych. Interdyscyplinarne wykształcenie i 25 letnia praktyka rynkowa pozwalają na świadczenie usług kompleksowego doradztwa biznesowego na wysokim poziomie. 

Specjalistka w zakresie prawa cywilnego, w szczególności prawa spadkowego i handlowego oraz w zakresie instrumentów finansowych, wykorzystywanych w procesach sukcesji biznesu.

 

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL