Wojciech Kamiński

Wojciech Kamiński

ekspert BCC ds. rozwijania i zarządzania sieciami detalicznymi oraz dużymi zespołami

tel: 882 155 295 e-mail: wojciech.kaminski@bcc.org.pl 

Doświadczony lider w międzynarodowych korporacjach, obecnie CEO największej sieci zoologicznej na polskim rynku, którą zbudował od zera. Wieloletni menedżer w globalnych firmach takich jak PepsiCo, Restaurants International, Burger King i Tchibo. Wierzy, że w biznesie najważniejsi są ludzie.

Swoją zawodową karierę rozpoczynał pracując na stanowiskach menedżerskich w Pepsico Restaurants International, gdzie odpowiadał za obszar operacyjny, szkoleniowy oraz HR. Następnie w Burger King International zarządzał operacjami w Polsce, Turcji, Izraelu, Malcie, Cyprze oraz przygotowywał wejścia na nowe rynki w krajach Zatoki Perskiej oraz Południowej Afryki. W 2003 roku dołączył do zespołu zarządzającego Tchibo Warszawa, gdzie był odpowiedzialny za wprowadzenie do Polski i zarządzanie sklepami własnymi oraz kanałem internetowym. Od 2012 roku pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego Maxi Zoo Polska, największej sieci zoologicznej na rynku polskim, którą rozwinął od zera.

Studiował psychologię społeczną na warszawskiej SWPS. Jest mentorem Fundacji Liderek Biznesu, gdzie dzieli się swoim doświadczeniem i wspiera w rozwijaniu samoświadomości i doskonaleniu kompetencji przywódczych. Członek CEO Round Table oraz Polsko-Niemieckiej Izby Handlowej. Wielokrotnie wyróżniony jako inspirujący lider. Niektórzy współpracownicy nazywają go „strażnikiem wartości”, ponieważ mocno pokazuje, że w życiu i biznesie najważniejsze są: zaufanie, szacunek, autentyczność i odpowiedzialność.

 

Obszary specjalizacji eksperckiej:

– ekspert BCC ds. rozwijania i zarządzania sieciami detalicznymi,

– ekspert ds. przywództwa, zarządzania kryzysowego, zarządzania zmianą oraz ds. rozwoju kadry menedżerskiej

 
COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL