Trzecia edycja Spotkań Eksperckich „Bezpieczna Firma Transportowa” od MaWo Group

19.10.2023

Zapraszamy na kolejną, trzecią edycję, organizowanych pod patronatem BCC Spotkań Eksperckich pod hasłem „Bezpieczna Firma Transportowa”, które odbędą się 26 października, w czwartek, w Rzeszowie w hotelu Falcon, przy ul. Jastrzębiej 29.

Startujemy o godz. 10.00. Przygotowaliśmy 5 godzin konkretnej i praktycznej wiedzy eksperckiej, która pozwoli Wam lepiej zarządzać firmą transportową, a przede wszystkim zaoszczędzić pieniądze.

Udział w Spotkaniach Eksperckich MaWo Group jest bezpłatny dla każdego klienta MaWo Group i członka BCC.

Zapisy: ekspert@mawogroup.pl

Plan:

Panel nr 1:

Koszty utrzymania pracownika. Umowy, diety, ryczałty. Emerytura kierowcy – moderator Mariusz Frąc, prezes i współwłaściciel MaWo Group.

Joanna Kucyk – specjalistka ds kadrowych w kancelarii MaWo Group. Wie, jakie umowy zawierać z pracownikami – kierowcami, aby koszty przedsiębiorcy transportowego jak najmniej ucierpiały. Na naszych Spotkaniach Eksperckich skupi się na optymalizacji kosztów z punktu widzenia kadrowego.

Wojciech Romaniuk – prezes i współwłaściciel MaWo Group. Specjalizuje się w ewidencji czasu pracy kierowców. Doprowadził do spotkania komisji parlamentarnej w Sejmie RP w obecności Ministra Infrastruktury, dotyczącej zmiany przepisów w rozliczaniu pracy kierowców. Jest orędownikiem likwidacji diet i ryczałtów, a tym samym urealnienia części składowych wynagrodzenia kierowcy. Na Spotkaniach wyjaśni, jak najlepiej powinno rozliczać się czas pracy kierowców.

Przemysław Koch z Koch Insurance – profesjonalny doradca ubezpieczeniowy. Zgodnie z rankingiem prestiżowej organizacji MDRT jest dzisiaj Numerem Jeden w Polsce. Tylko 1% Doradców na świecie jest członkiem MDRT, co plasuje Przemka Kocha na najwyższym poziomie doradztwa w biznesie. Jest specjalistą w budowaniu indywidualnych programów ubezpieczeniowych na życie.  Przekonuje ludzi do inwestowania w swoje zdrowie i życie. Na Spotkaniach Eksperckich pokaże, jak przekonać kierowców zawodowych do przystąpienia do komercyjnej emerytury i jak ich szefowie mogą w tym pomóc. Przedstawi także dobrze działające programy grupowego ubezpieczenia zdrowotnego wraz z korzyściami, zarówno dla pracodawcy jak i dla pracownika.

Panel nr 2:

Księgowość w transporcie. Audyty. Optymalizacja kosztów. Grupy zakupowe. Sukcesja i fundacja rodzinna – moderator Mariusz Frąc, prezes i współwłaściciel MaWo Group.

Agnieszka Nowak – Główna Księgowa w Kancelarii Podatkowej MaWo Group Sp. z o.o., specjalistka ds. optymalizacji podatkowej,  zarządza  zespołem specjalistów ds. księgowości. Na naszym spotkaniu skupi się na prawidłowym rozliczaniu transportowych podmiotów gospodarczych pod kątem ich formy prawnej oraz konsekwencji finasowych, które z niej wynikają.

Dawid Rejmer – doktor nauk prawnych, radca prawny, Partner w Kancelarii Finansowej LEX. Członek ACCA – organizacji zrzeszającej specjalistów z zakresu rachunkowości i finansów. Ekspert Business Center Club ds. firm rodzinnych i sukcesji biznesu. Zajmuje się wdrażaniem projektów sukcesyjnych w firmach rodzinnych. Na Spotkaniach Eksperckich MaWo Group wyjaśni, dlaczego sukcesja jest tak ważna dla funkcjonowania naszych firm i co zmieniają w naszym życiu zawodowym fundacje rodzinne.

Mariusz Marciniak – broker ubezpieczeniowy, specjalizuje się w obsłudze reklamacji transportowych w zakresie odpowiedzialności odszkodowawczej, tzn. wszystkiego, co jest na etapie przedsądowym w zakresie roszczeń pomiędzy podmiotami.  Firma Cargo Broker zawiera umowy ubezpieczenia w transporcie, prowadzi  szkody i roszczenia ubezpieczeniowe, specjalizując się w szkodach od odpowiedzialności cywilnej transportu, ładunków, pojazdów i ryzyk towarzyszących.  Nasz ekspert prowadzi również bardzo intensywnie szkolenia dla przewoźników z reklamacji transportowej. W branży ubezpieczeniowej pracuje od 23 lat, a jako broker od 13. Jego dewizą jest zawieranie umów ubezpieczenia w taki sposób, aby zapewnić ochronę przy szkodzie. Jako właściciel i prezes Cargo Broker, rocznie obsługuje 500 szkód ubezpieczeniowych i reklamacji transportowych.

Panel nr 3:

Bezpieczna firma transportowa. Przyszłość, szkolenia, audyty i oszczędności. Zdrowie kierowcy i przewoźnika – moderator Marcin Andrzejewski

Magdalena Michalak – współtwórczyni i szefowa największego portalu transportowego w Polsce www.etransport.pl  O transporcie wie prawie wszystko. Zarówno tym polskim, jak i międzynarodowym. Zna wszystkich transportowców w Polsce;) Tym razem zdradzi najważniejsze trendy, które będą obowiązywać w transporcie w najbliższej przyszłości.

Katarzyna  Pawłowska – psycholog, dyrektorka Fundacji Jumper. Jest czynną motocyklistką, która 13 lat spędziła w międzynarodowej korporacji medycznej. Dzięki zamiłowaniu do motoryzacji wie na czym polega życie w trasie. Korzysta z wiedzy psychologicznej, aby pomagać kierowcom i przedsiębiorcom transportowym. U nas skupi się na tym, jak skutecznie wspierać kierowców, a tym samym ich szefów.]

Krystian Fiedziuszko – Prezes Fundacji Jumper, zawodowy kierowca z dwudziestoletnim stażem i doradca DGSA. Właściciel jednej z pierwszych Agencji Zatrudnienia Zawodowych Kierowców. Założyciel i pomysłodawca Fundacji Jumper, która poprzez nowoczesne szkolenia pomaga kierowcom po wypadkach. Specjalista do spraw bezpieczeństwa ruchu drogowego. Na Spotkaniach Eksperckich skupimy się na szkoleniach kierowców które podnoszą bezpieczeństwo na drodze, ale także naszego przedsiębiorstwa transportowego.

Do zobaczenia w Rzeszowie!

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL