Zapraszamy do udziału w konkursie Wizjoner Polskiej Gospodarki 2024

17.06.2024

Celem Konkursu „Wizjoner Polskiej Gospodarki” jest nagradzanie firm, które działają w obszarach nowych technologii, pionierskich koncepcji organizacyjnych, tworzących bazę do rozwoju w Polsce przemysłu 5.0, automatyki, robotyki  a także nowatorskich rozwiązań w sferze usług, ekologii, lecznictwa i produkcji żywności.

Dzięki wiedzy, kreatywności, otwartości, twórczemu patrzeniu w przyszłość takich przedsiębiorców polska gospodarka staje się nowoczesna, efektywna, bardziej konkurencyjna na rynku międzynarodowym i przyjazna dla środowiska naturalnego oraz skuteczniejsza w realizacji potrzeb społecznych. Pierwsza edycja Konkursu miała miejsce we wrześniu 2023 r., podczas premierowego wydarzenia BCC FOR THE FUTURE.

Autorem statuetki, którą otrzymują nagrodzone firmy, jest rzeźbiarz, architekt i projektant procesów Oskar Zięta. Projekt powstał w innowacyjnej technologii FiDU.

Nagroda wręczana jest podczas uroczystej gali, towarzyszącej corocznemu wydarzeniu BCC For The Future, które w tym roku odbędzie się w dniach 10 i 11 października w warszawskim Hotelu Marriott.

Zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji!

 

Rejestracja >>

Ankieta konkursowa >>

Regulamin >>

BCC For The Future 2024 >>

 

 


 

EDYCJA 2023

 

Zobacz relację z pierwszej edycji Konkursu „Wizjoner Polskiej Gospodarki” >>

 


 

Pomysł na konkurs Wizjoner Polskiej Gospodarki – nagrodę im. Marka Goliszewskiego

Marek Goliszewski – pomysłodawca i założyciel Business Centre Club. Wizjoner, autorytet, człowiek dialogu i rozsądku, biznesmen obdarzony wielką charyzmą i ogromnym zrozumieniem pojęcia solidarności społecznej. Orędownik wolności gospodarczej i rozwoju przedsiębiorczości. Wyjątkowa postać w gospodarczej historii Polski. Nie sposób pominąć wkład Marka Goliszewskiego w proces transformacji polskiej gospodarki, integracji polskich przedsiębiorców i cywilizowania odradzającego się kapitalizmu. Dlatego rok po jego śmierci powstał projekt i nagroda „Wizjoner Polskiej Gospodarki” im. Marka Goliszewskiego

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL