Akcja Szynaka Paczka już po raz szósty

08.01.2021

Dzięki wzajemnemu współdziałaniu już po raz 6. zorganizowano w zakładach Grupy Meblowej Szynaka świąteczną akcję charytatywną Szynaka Paczka. Polega ona na zbiórce pieniędzy wśród pracowników, za które zostały zakupione podarunki.

W tym roku wsparcie otrzymały dwie rodziny pracowników, którzy znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji materialnej. Do bohaterów świątecznej akcji powędrowały: pościele, garnki, kołdry, ręczniki, koce, sprzęt RTV, AGD, książki, zabawki, słodycze oraz środki czystości. Otwartymi sercami po raz kolejny udało się wywołać radość na twarzach osób, które – choć o pomoc nie prosiły – tej pomocy bardzo potrzebowały. Tegoroczni bohaterowie Szynaka Paczki podczas wręczania prezentów nie kryli wzruszenia i zaskoczenia z ogromu prezentów.

 

Każdego roku Pracownicy Grupy Meblowej Szynaka swoim wsparciem obejmują również bezdomne zwierzęta. W ramach akcji „Szynaka dla bezdomnego zwierzaka” wspomagane są schroniska dla zwierząt, zlokalizowane w miastach, w których funkcjonują zakłady Grupy Meblowej Szynaka. Każdego roku udaje się zebrać dziesiątki kilogramów suchej i mokrej karmy, koce, ręczniki i wiele innych potrzebnych rzeczy.

– Jesteśmy dumni, że, działając globalnie, kreujemy przyszłość nie tylko naszych pracowników i naszych firm, ale przede wszystkim lokalnych miast, województwa i całego kraju. Cieszymy się, że nasi pracownicy tak chętnie angażują się w prowadzone w naszej firmie wewnętrzne i zewnętrzne akcje charytatywne. To namacalny dowód koleżeńskich więzi, jakie istnieją w naszej pracowniczej rodzinie. Takie działania pozwalają nam się jednoczyć i nieść pomoc potrzebującym. Świadomość tego, że wspólnie zrobiliśmy coś wartościowego dla innych, sprawia nam wiele radości i motywuje do dalszej pracy i dalszego działania – podkreśla Michał Szynaka, dyrektor marketingu Szynaka-Meble.

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL