MENTORING BIZNESOWY W OPOLU

24.01.2023

Rusza VII edycja Programu Mentoringu Biznesowego Województwa Opolskiego, którego pomysłodawcą jest Loża Opolska BCC.

Dziesięciu znanych prezesów i dyrektorów firm podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi przedsiębiorcami. Podopiecznymi mentorów, czyli mentee, mogą zostać osoby, które mają status młodego przedsiębiorcy, zarządzającego firmą mikro, małą lub średnią, zarejestrowaną na terenie województwa opolskiego, działającą na rynku nie dłużej niż 5 lat.

W ramach programu odbędzie się minimum pięć spotkań mentora z mentee, szkolenia i warsztaty integracyjne dla młodych przedsiębiorców prowadzone przez ekspertów, kierowane do nich doradztwo prawne, networking, spotkania służące wymianie doświadczeń podopiecznych projektu oraz spotkania konsultacyjne dla mentorów.

Obok Loży Opolskiej BCC, projekt wspierają: Opolska Izba Gospodarcza, Izba Gospodarcza „Śląsk”, Izba Rzemieślnicza w Opolu oraz Park Naukowo-Technologiczny w Opolu, a od początku rolę koordynatora oraz organizatora pełni Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki.

Udział w programie jest bezpłatny, a w gronie mentorów znajduje się bardzo liczna reprezentacja managerów – członków Loży Opolskiej BCC.

Więcej >>

COPYRIGHTS BCC
CREATED BY 2SIDES.PL